Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Dugunume 40 gun var, aldatildim.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hill_eng tarafından 12 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2017
    Konu Sahibi : hill_eng
  1. hill_eng

hill_eng Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, bunu kime anlatacagimi nereye yazacagimi bilemedim ilk kez girdim siteye. Dugunume 40 gun var. Hersey cok guzel gidiyor-du. Nisanlim tam da evimizi tuttugumuz gunun aksaminda bi chat sayfasinda biriyle yazisti. Mesaji yanlislikla bana atinca farkettim ve şok oldum. Tahmin edersiniz ki mesajin icerigi de hic hos degildi hatta igrencti. Daha sonra arkadasiyla geyik muhabbet yaptigini falan soyleyerek beni kandirmaya calisti. Ertesi gun hala inanmadigimi gorunce itiraf etti. Agladi, pismanim dedi. Oylesine can sikintisi girdim bi sayfaya yazistigim kisiyi bile tanimam etmem oylesine yazistim falan dedi. Kendimi cok kotu hissediyorum, nisanlimin ablasi da affet buyukluk sende kalsin. Ben kardesime kefilim, bi daha yapmaz diyo. Kimseye anlatamadim. Icime sindiremiyorum, inanamiyorum. Bu isi burda bitirirsem benim icin de cok zor olacak. Affetmek istiyorum ama cok buyuk bi hata mi yapmis olurum bilmiyorum. Ne yapmaliyim

2. 12 Temmuz 2017
  3. Kozlenmis patates

Kozlenmis patates Güçlü bir kadın:) Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Unutabilir misin yaptığını? devamının gelmeyeceğini kim bilir ....ablası kefilim demiş ama yine aynı şeyleri yaptığında o kapalı kapı ardında sen ve nisanlin kalacaksınız gerisi dış kapının mandalı ....iyi düşün .

zeynones2 ve Cilekli sakiz bunu beğendi.
  4. 12 Temmuz 2017
  5. Morenica

Morenica Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    123
    Pardon da ablası nasıl kefil oluyor? Bu zamanda insan kendine bile kefil olamazken..

Tekrar aldatılmak istemiyorsan ayrıl. Affetmek tümüyle hata.

6. 12 Temmuz 2017
  7. hill_eng

hill_eng Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Affetmem için sürekli ben sensiz yaşayamam, ölürüm biterim sıralayıp duruyor. Ben de seviyorum, herşey böyle güzel giderken bırakmak istemiyorum. Ama affedip tüm hayatımı onun ellerine vermek :KK43:( Off oturdum gelinliğimle bakışıyoruz öyle :KK43:(

8. 13 Temmuz 2017
  9. darlyda

darlyda Sevgiyumağı Üye

Ödül Puanları:
    43
    Ben aldatanın telafisi olacağını sanmıyorum. Bunu yapan hep yapar gibi geliyor. Düğününe bu kadar kalmışken. Siz bilirsiniz yine. Hayat sizin hayatınız ve onu en iyi tanıyan sizsiniz. Güven kırildı. Güvensiz devam edebilir misiniz??

10. 13 Temmuz 2017
  11. EmiraSalih

EmiraSalih Mutluluğun resmini çizen üye :) Pro Üye

Ödül Puanları:
    178
    Allah'ın sevgili kuluymussun evlenmeden sana gercek yüzünü göstermiş.
    Evlenince bu gün ondan ayrılmadığın için başını taslara vurmak istemiyorsan ayrıl...

Kertemeyenkelebek, chiLL, perihan00 ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  12. 13 Temmuz 2017
  13. Belissima77

Belissima77 Amaca giden yolda herşey mübahtır Üye

Ödül Puanları:
    78
    Bunalıma girmiş zar

cayimin sekeri bunu beğendi.
  14. 13 Temmuz 2017
  15. nevarneee

nevarneee Gülümse gecemden karanlık kaçsın. Üye

Ödül Puanları:
    103
    Ablasi neye kefil oluyor senet mi imzaliyorsunuz,neyin kefili?
    Yarin obur gun aldattiginda siz ugrasacaksiniz,sizin hayatiniza kim kefil olacak?

whataylove, Vind, Sealand ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  16. 13 Temmuz 2017
  17. Kova hatunu

Kova hatunu Pro Üye

Ödül Puanları:
    363
    Bence sen cok hassas oldugun icin onu affedemezsin...normalde baskasi olsa
    Amannn konuşmus iste ne var der gecerdi
    Hatta yatakta sevisse bile
    Amannn bekarlik seysi der geçerdi
    Onemli olan onun dugunu gelinligi vs olurdu...fakat sen baya sorguluyorsun
    Yani normal olani yapiyorsun ve bence onu affetmemelisin...bu senin kisiligini agsaya ceker...

18. 13 Temmuz 2017
  19. Cansinn34

Cansinn34 Ablan kurban olsun sana Üye

Ödül Puanları:
    23
    Düğün gününüzde bile sürekli aklında bu konu varken nikâhta evet, bu adamla evlenmek istiyorum diyebilecek misiniz bunu düşün. Çok seviyor olsaydı sizinle yapardı o konuşmayı bir başkasıyla değil.

melankolimm ve sergerdan bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.