Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

wendy

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2012
12.030
31.021
merhaba dumana başladınız mı? ben yol arkadaşı arıyorum ama hiç aktif değil burası
ben emziriyorum şimdi o yüzden dukan yapmıyorum ama diyet takımlarındayım, istersen oraya gel aktif takımlar çok, orada yaparsın dukanı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-11-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 18 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin başının çevresi ile bebeğinizn omuz ve kalça çevresi yaklaşık olarak aynı olacak. Bundan sonra ise bebeğinizin göbeği başından daha geniş olmaya başlayacaktır. Kız bebek doğumudan sonraki ilk birkaç gün boyunca pembe veya mukoza vajinal akıntı olacaktır. Gerçek doğum sancısı zaman geçtikçe daha kuvvetli ve daha acı verici olur ve pozisyon değiştirdiğinizde kesilmez. Sahte doğum sancılarınde pozisyon değiştirdiğinizde sancılarınızda azalma olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

tugcetumbet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
20
6
27
Daha önce dukan diyetini denedim. Günün kuralına uyduğunuz sürece istediğiniz kadar yiyebiliyorsunuz. Aç kalmadan diyet yapmak isteyenler için harika bir yol bence

peynirlirecel

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2013
10.687
23.000
Ben bu diyetten başkasıyla kilo veremedim
Diyetisyen diyetiyle bütün hafta kendimi aç hissettiğim halde yarım kilo zor veriyordum
Ama dukan diyetle 22 kilo vermiştim geri bırakmasaydım

Bu diyette
Aç kalmazsın protein ağırlıklı beslendiğin için spor yapabilirsin
Ama çoğu şeyin yasak olması zordur
Kendini ağır hissedebilirsin biraz yaparken

CathyEarnshaw

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
964
723
Merhabalar,ben bugun basladim,uc gun atak uygulayacagim,63 kg dan 53 kg a düşmek istiyorum.Bu arada elimde fitback ürünleri var,icinde protein tozu stevia falan var,acaba bunlar Dukan da kullanılabilir mi, bilgisi olan var mi?