Duşa kabin için en iyi temizleyici??

xzeynep35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2011
3
0
kızlar duşakabin deki inatçı kireç lekeleri için yeni geliştirilen son ürün DUŞsil şu anda internette satışta ürünün kullanımı çok basit. DUŞSİL i kireç lekelerinin üzerine püskürtüyorsunuz yaklaşık 1 dakika bekliyorsunuz ürün kireçleri hemen kabartıyor daha sonra bol suyla duruluyorsunuz . Ben şahsen denedm mükemmel bir sonuç aldım mika veya temperli cam duşakabini farketmiyor. hemen çözüyor.camlarda herhangi bir leke dalga izi buğulanma falan olmuyor. duşakabinim ilk günki gibi çok memnunum. gittigidiyor.com da satışı var ben ordadan aıldım

dekorcini

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
3
0
güzel bir konu açmışsınız, duşakabinlerde kalan kireç lekeleri ve damlalar gerçekten büyük sorun, arkadaşların dediği gibi özel duşakabin temizleyicileri çok daha kullanışlı oluyor. Polysil duşakabin temizleyici de benzer bir ürün, onu da deneyebilirsiniz. Fiyatları da çok uyguna geliyor benzerlerine göre, google dan aratıp bulabilirsiniz.

elif4191

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2015
10
1
Cif naturals power banyo ürününü öneririm. Kokusu çok güzel ağır değil limon kokulu bir ürün ve güzel köprüyor.

Leylale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
1
0
YAA ARKADAŞLAR HER NE KADAR SABUN KULLANMAYIP JELDE KULLANSAK KİREÇTENMİDİR NEDİR .Bİ KULLANIMDA DUŞA KABİN İÇİ HEMEN KİRLENİYOR..kafamçokkarıştı
CİFLEMEK ZOR OLUYOR HER DEFASINDA VE TAM İSTEDİĞİM SONUCA ULAŞAMIYORUM..:1no2:

SİZ HANGİ TEMİZLEYİCİLERİ KULLANIYOSUNUSS??CLİT BANG NASIL ?

YARDIMCI OLURSANIS SEVİNİRİM ARKADAŞLAR..
Merhaba Ben de bu konuda ciddi sıkıntılar yaşadım internetten araştırdım ilk önce bu yazıyı gördüm burada bir çözeme kavuşmamış konu . Araştırırken orbilshop diye bir siteden ürün altım ve çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim .Sizlerle de paylaşmak istedim . Duşakabin temizliği konusunda sıkıntı yaşayanlar bu ürünü mutlaka denemeli derim . https://www.orbilshop.com/urun/dusakabin-armatur-ve-derz-temizleyici-1-litre

Yukarı Alt