Duştan yeni çıkmış gibi gösteren bir jöle arıyorum?

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
arkadaşlar benim saçım kıvırcık genel olarak düzleştirici kullanıyorum ama bazen acil durumlar oluyo ve jöle kullanmam gerekiyo. hangi jöleyi kullandıysam sonuç alamadım

benim istediğim jöle saçımı sürekli olarak ıslak göstersin bi süre sonra kurumasın.

bazılarında görüyorum sanki duştan yeni çıkmış gibi görünüyo saçları ben de öle olmasını istiyorum hangi jöle bu sonucu veriyo bilenler yardım etsin lütfen

kxuxllxuxmango

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar benim saçım kıvırcık genel olarak düzleştirici kullanıyorum ama bazen acil durumlar oluyo ve jöle kullanmam gerekiyo. hangi jöleyi kullandıysam sonuç alamadım

benim istediğim jöle saçımı sürekli olarak ıslak göstersin bi süre sonra kurumasın.

bazılarında görüyorum sanki duştan yeni çıkmış gibi görünüyo saçları ben de öle olmasını istiyorum hangi jöle bu sonucu veriyo bilenler yardım etsin lütfen
lorealın jöleleri oldukça etkili tavsıye ederım.

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
loreal in ıslak görünümlü jöleleri ne bakabilirsin wella sanki daha ıslak bir görünüm veriyordu new wave ama sanki:) peki ıslak görünüm veren jöleleri hiç denemişmiydin eğer denedin ve işe yaramadılarsa o zaman başak bir ürün gerekebilir briyantin de ıslak görünüm veriyor ama o daha çok yağlı bir görünüm sanırım parlıyor saç hiç kullanmadım bilemeyeceğim

KATRE60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bence saç köpüğü kullamalisin jöle gibi saçi yapiş yapiş yapmiyor

KATRE60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benimde saçlarim kivircik saç köpüğü kullaniyorum yillardir cliven kullaniyordum son birkaç aydir piyasada bulamiyorum bilenler varsa bana söylesinler

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Bence saç köpüğü kullamalisin jöle gibi saçi yapiş yapiş yapmiyor
saç köpüğünü denedim ama oda istediğim sonucu vermedi benim istediğim yapış yapış olması önemli değil ıslak görünsün istiyoruma.s.

bebikyUzlU

Evli-Mutlu-Çocuklu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Egos saç jölesi en iyisi canım,ıslak olanından al ben çok memnunum,hatta sürüp işe geldiğimde arkadaslar saçların ıslakmı diyo her seferinde :roflol:

mhrmhclk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar peki dökmeyen tarayınca hemen çıkan ama elektriklendirmeden de şekil verdiren ve bozulmayan bir köpük biliyor musunuz?:)

Yukarı Alt