Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

düsük tansiyon ve bas dönmesi hamilelik belirtisi olabilirmi?

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve zeberced ervaa tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zeberced ervaa
  1. zeberced ervaa

zeberced ervaa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ..adetim beş gün gecikti ve ben bu aydan itibaren sürekli tansiyon düsüklügü yasıyorum 7 ye 5 oluyo tansiyonum bazende 9 a 6 oluyo ama kafamı kaldırmyorum bide su günlerde hafif bi kasık agrısı cekiyorum rabbim hayırlısını versin inş aranızda bu sıkıntıları ceken olmusmuydu...inşallah hamileyimdir..

2. 6 Ağustos 2008
  3. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Ödül Puanları:
    106
    canım neden bir test yapmıyorsun ... test yap ve merakından kurtul

4. 6 Ağustos 2008
  5. zeberced ervaa

zeberced ervaa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    10 gün sonra yap belli olmaz demişlerdi bende o yüzden bekliyordum daha öncede bir kac gün gecti ve yapmıstım hamilelik cıkmamıstı üzülmüstüm

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.