• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Düşükten sonra beta-hcg

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.256
27.455
Selam kızlar,

Tüp bebekle hamile kalmıştım, 10uncu hafta bitmek üzereyken kalbinin durduğunu farkettik. Kalbi duralı 1 haftadan fazla olmuştu. Gebelik sonlandırıldı hemen. Gebelik sonlandıktan sonraki gün hcg 4000 küsürlerdeydi epey düşmüştü. Üzerinden 20 gün geçti. Sıfırlanmış mıdır diye iki gündür idrar testi ile bakıyorum, bugünkü test dünkünden koyu 😥 bu ay korunma vermişti biz nasılsa olmuyo diye bi eşeklik etmiş olmaktan korktuk. Sıfırlanma süreci midir sizce?

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
650
949
Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.256
27.455
Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..
Düşükten sonra kontrol edildi, rahim temizdi parça kalmamıştır ama hamileliği bilemedim. Bi kaç gün daha geçsin de kan vereyim en iyisi teşekkür ederimm 🌸

umudum58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
515
314
canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.256
27.455
canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına
Kaç haftalıktı hiç kürtajdan sonra kan vermiş miydin?

Yukarı Alt