Düşükten sonra beta-hcg

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
Selam kızlar,

Tüp bebekle hamile kalmıştım, 10uncu hafta bitmek üzereyken kalbinin durduğunu farkettik. Kalbi duralı 1 haftadan fazla olmuştu. Gebelik sonlandırıldı hemen. Gebelik sonlandıktan sonraki gün hcg 4000 küsürlerdeydi epey düşmüştü. Üzerinden 20 gün geçti. Sıfırlanmış mıdır diye iki gündür idrar testi ile bakıyorum, bugünkü test dünkünden koyu 😥 bu ay korunma vermişti biz nasılsa olmuyo diye bi eşeklik etmiş olmaktan korktuk. Sıfırlanma süreci midir sizce?

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
650
950
42
Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
Dün bu konu dikkatimi çekti forumlarda okudum. Genellikle kürtaj/düşük sonrası parça kalması ya da hamilelik nedeni ile pozitif sonuç çıkıyormuş. İstersen kan ver, tekrar hamile olabilirsin adet olmadan hamile kalanlar var, en azından bu platformda..
Düşükten sonra kontrol edildi, rahim temizdi parça kalmamıştır ama hamileliği bilemedim. Bi kaç gün daha geçsin de kan vereyim en iyisi teşekkür ederimm 🌸

umudum58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
524
316
35
canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
canım bende 2. kürtajımı oldum 38 gün önce adet olmayınca geçen hafta kan verdim 4.77 düşmüş sıfırlanmamış daha. muhtemelen seninkide öyledir ki zaten daha 20 gün olmuş kürtajına
Kaç haftalıktı hiç kürtajdan sonra kan vermiş miydin?

umudum58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
524
316
35
Kendiliginden mi hamile kaldin canim tup bebekten sonra
benim tüplerim kapalıydı eşiminde sperm sorunu vardı her ikimizede normal gebelik olmaz dediler tüp bebek yaptık bizde ama olmadı. sonra ben tüplerimi açtırdım. eşim test verdi durumu daha kötü yine normal gebelik olmaz dediler ben 1 ay sonra hamile kalmıştım

Masalim01

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
432
447
benim tüplerim kapalıydı eşiminde sperm sorunu vardı her ikimizede normal gebelik olmaz dediler tüp bebek yaptık bizde ama olmadı. sonra ben tüplerimi açtırdım. eşim test verdi durumu daha kötü yine normal gebelik olmaz dediler ben 1 ay sonra hamile kalmıştım
Benim de tup bebek tedavim oldu bu ay ilk kez negatif sonuclandi. Aciklanamayan infertilite bizimki ben de ikinciye gerek kalmadan mujdeyi alirim insallah diye dua ediyorum seni gorunce sevindim

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
Bidahaki denemen ne zaman düsünuyorsun.
Insan istiyorki yeri dolsun hemen..
Ama korku endişe.. : (
Açıkçası hiç yeni bi yenilgiye gücüm yok. O yüzden yaz sonu mu denesem diyorum ama bazen de vakit kaybetmeye ne gerek var dene bayram sonrası diyorum. Bende muallaktayım
benim ilk düşüğümde tüp bebekti sonki kendi oldu. siz sıkıntı kimde
Sıkıntı yok ikimizde de, sebepsiz infertilite. Bi sebep olsa da çözmeye çalışsak diyorum bazen..

umudum58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
524
316
35
pawlover pawlover
genetik test yaptırın canım doktorlar ilk düşükte normal diyolar ama bizim çektiklerimizi kimse bilmiyor umurlarında bile değil. araştırma hastanesine git 2 3 düşüğüm var de ve testlerini yaptır. ben bilseydim yine kürtaj olacağımı ilk düşükte yaptırırdım hepsini

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.313
Açıkçası hiç yeni bi yenilgiye gücüm yok. O yüzden yaz sonu mu denesem diyorum ama bazen de vakit kaybetmeye ne gerek var dene bayram sonrası diyorum. Bende muallaktayım

Sıkıntı yok ikimizde de, sebepsiz infertilite. Bi sebep olsa da çözmeye çalışsak diyorum bazen..
Bende yazin dusunuyorum bakalim nasip kismet insallah oyle ya da boyle olucak nabalim

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
pawlover pawlover
genetik test yaptırın canım doktorlar ilk düşükte normal diyolar ama bizim çektiklerimizi kimse bilmiyor umurlarında bile değil. araştırma hastanesine git 2 3 düşüğüm var de ve testlerini yaptır. ben bilseydim yine kürtaj olacağımı ilk düşükte yaptırırdım hepsini
Yaptırdım tüp bebek doktorum istiyo diyince hemen yaptılar sonuçlarımı yarın alacağım bakalım.
Bende yazin dusunuyorum bakalim nasip kismet insallah oyle ya da boyle olucak nabalim
Hayırlısıyla denemeye gerek kalmadan gelir inşallah 💜

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.866
29.808
Bizim de sebepsiz infertilite Rabbim mubarek gunler de insallah bebegimiz haberini almayi nasip etsin
Amiin inşallah 💜
Hepimizin insallah. Cok korkutucu geliyor tabi. Ayni strssler
Ben bu denemede acayip rahattım, o yüzden daha feci çakıldım suratımın üstüne doğru. İlaç yazdırmaya diye gittim kalp atışı yok diyiverdiler dumur oluverdim. Bu denemede stresin en zirvelerine çıkcam galiba o yüzden 🙈