Düşükten sonra beta-hcg

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Amiin inşallah 💜

Ben bu denemede acayip rahattım, o yüzden daha feci çakıldım suratımın üstüne doğru. İlaç yazdırmaya diye gittim kalp atışı yok diyiverdiler dumur oluverdim. Bu denemede stresin en zirvelerine çıkcam galiba o yüzden 🙈
Ben 2 kere yasadim.. rahattim ama gene kanama basladi gene düstu.. tabiki bozukluk varsa vucudun erken atmasi daha iyi.. ama iste 3ncuye tereddut ediyorsun yinede

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.778
29.518
Ben 2 kere yasadim.. rahattim ama gene kanama basladi gene düstu.. tabiki bozukluk varsa vucudun erken atmasi daha iyi.. ama iste 3ncuye tereddut ediyorsun yinede
Herhangi bi önlem alınacak mı? Genetik test falan yapıldı mı? Benim kan sulandırıcı dozunu arttırcak doktor ve genetik istedi yarın alcam bakalım ne diyecek

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Herhangi bi önlem alınacak mı? Genetik test falan yapıldı mı? Benim kan sulandırıcı dozunu arttırcak doktor ve genetik istedi yarın alcam bakalım ne diyecek
Bende hepsini kullanmistim.
Canim ben kan degerlerim onceden aksine biraz sulu cikmisti kanim. Az ustundeydi degerin.. bu aptt vs varya ilk düsukte bakmislardi.. pihtilasma suresi uzun cikmisti biraz.
Genetige gidemedik. Suan hastanelere gidemiyoruz virüs durumundsn gitmiyorum. Gidemeyebilirimde..
Bakalim.
Ilki kucük epey kese flan gorunmedi yeniydu..
Ikincisi iki keseydi iste gelismeden dustu

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.778
29.518
Bende hepsini kullanmistim.
Canim ben kan degerlerim onceden aksine biraz sulu cikmisti kanim. Az ustundeydi degerin.. bu aptt vs varya ilk düsukte bakmislardi.. pihtilasma suresi uzun cikmisti biraz.
Genetige gidemedik. Suan hastanelere gidemiyoruz virüs durumundsn gitmiyorum. Gidemeyebilirimde..
Bakalim.
Ilki kucük epey kese flan gorunmedi yeniydu..
Ikincisi iki keseydi iste gelismeden dustu
Rabbim tekrar yaşatmasın inşallah. Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🌸
Genetik önemli diyolar ama dondurulmuşlara nasıl bakılıyo hiç fikrim yok. Var mı dondurulmuşun?
Bende keşke hiç kalp falan duymasaydım diyorum bazen ama sonra iyi ki duydum buna da şükür diyorum çok karışık duygular

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Rabbim tekrar yaşatmasın inşallah. Hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🌸
Genetik önemli diyolar ama dondurulmuşlara nasıl bakılıyo hiç fikrim yok. Var mı dondurulmuşun?
Bende keşke hiç kalp falan duymasaydım diyorum bazen ama sonra iyi ki duydum buna da şükür diyorum çok karışık duygular
Canim 9 taneydi 5 tane kaldi..
Genetik yaptirirsam hepsi gidebilir. Ve tekrar tup bebek düsunmuyorum. Zaten uzakta gidip geliyorum masraf 2 kat artiyor.
Yani genetik işlerine giremicem yeniden. O hormonlari vs almak.. biz esimle dusunmuyoruz 2nci başlangici.. zaman ne gosterir bilemem ama genetik arastiricaj tekrar bi 20 bin harcayacak halimiz kalmadi.

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.778
29.518
Canim 9 taneydi 5 tane kaldi..
Genetik yaptirirsam hepsi gidebilir. Ve tekrar tup bebek düsunmuyorum. Zaten uzakta gidip geliyorum masraf 2 kat artiyor.
Yani genetik işlerine giremicem yeniden. O hormonlari vs almak.. biz esimle dusunmuyoruz 2nci başlangici.. zaman ne gosterir bilemem ama genetik arastiricaj tekrar bi 20 bin harcayacak halimiz kalmadi.
Evet çok masraflı bu süreç oluyo. Ne düşünüyosun şimdi peki?

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Evet çok masraflı bu süreç oluyo. Ne düşünüyosun şimdi peki?
Yani aslinda 17 taneydi benim embriyom.
5.gune 10 tane geldi..
3.gunleri eledik daha iyileri var diye..
Hatta 5.gun olanlardan 1 tanesinide eleei doktor sayi cok olunca daha iyilere odaklandi..
Blmiyorum doktorumla konusmadim. Ama tekrar denicem normal sekilde.. baska sekildesi şuan elimden gelmez.. o surec icin ayrica hazirlik yapmak lazm maddi olarak yani eski sürecte devam edicem mecbur nasip 3ncuye aynisi olmaz belki.
Eger 3ncude dusük olursa son denememde dusunurum biseyler

pawlover

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.778
29.518
Yani aslinda 17 taneydi benim embriyom.
5.gune 10 tane geldi..
3.gunleri eledik daha iyileri var diye..
Hatta 5.gun olanlardan 1 tanesinide eleei doktor sayi cok olunca daha iyilere odaklandi..
Blmiyorum doktorumla konusmadim. Ama tekrar denicem normal sekilde.. baska sekildesi şuan elimden gelmez.. o surec icin ayrica hazirlik yapmak lazm maddi olarak yani eski sürecte devam edicem mecbur nasip 3ncuye aynisi olmaz belki.
Eger 3ncude dusük olursa son denememde dusunurum biseyler
Bende ilk denemeden sonra bebeğe diye para biriktirmeye başlamıştım onunla ikinciyi denicem. Mayısta da nasipse kredimiz bitiyo rahatlicak elimiz ama bakalım. İnşallah hayırlısıyla tüpe gerek kalmadan sağlığıyla kavuşursun evladına canım 💜

• Beğen
Reactions: H M

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Bende ilk denemeden sonra bebeğe diye para biriktirmeye başlamıştım onunla ikinciyi denicem. Mayısta da nasipse kredimiz bitiyo rahatlicak elimiz ama bakalım. İnşallah hayırlısıyla tüpe gerek kalmadan sağlığıyla kavuşursun evladına canım 💜
Sen dondurulmuş denemiyotmusun

pintu33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
56
106
35
Arkadaşlar merhaba,
Sizlere yaşadığınız kaybı hatırlatmak istemem ama benim de tüp bebek. Çalışıyorum. İki embriyo ve ikisinin de kalp atışlarını gördük. Doktor dinletmedi. 8. haftadan sonra dedi. Şuan 7+3'deyim. Düşük olduğunu siz mi hissettiniz. Yoksa hastaneye gidince mi öğrendiniz? Nasıl oldu. Ben en son 5. haftada kalp atışlarını gördüm. Çocuk fazla mide bulantısı çekiyorum. Hamilelik belirtilerinin tamamı var. Ama kasıklarımda bir sancı var. Bu cumartesi doktora gideceğim ama merak ediyorum? Düşük olsa anlar mıyım ? yada kalplerinin durduğunu anlar mıyım?

• Üzgünüm
Reactions: H M

Negoo

Çikolata 💜 ben
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
52.977
175.953
Selam kızlar,

Tüp bebekle hamile kalmıştım, 10uncu hafta bitmek üzereyken kalbinin durduğunu farkettik. Kalbi duralı 1 haftadan fazla olmuştu. Gebelik sonlandırıldı hemen. Gebelik sonlandıktan sonraki gün hcg 4000 küsürlerdeydi epey düşmüştü. Üzerinden 20 gün geçti. Sıfırlanmış mıdır diye iki gündür idrar testi ile bakıyorum, bugünkü test dünkünden koyu 😥 bu ay korunma vermişti biz nasılsa olmuyo diye bi eşeklik etmiş olmaktan korktuk. Sıfırlanma süreci midir sizce?
Hemen sıfırlanmaz canım, normal çizgi çıkması. Hamile kaldığını düşünmüyorum.
Bu arada üzüldüm kaybın için :KK43: Allah sağlıklı, hayırlı evlat nasip etsin ❤

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Arkadaşlar merhaba,
Sizlere yaşadığınız kaybı hatırlatmak istemem ama benim de tüp bebek. Çalışıyorum. İki embriyo ve ikisinin de kalp atışlarını gördük. Doktor dinletmedi. 8. haftadan sonra dedi. Şuan 7+3'deyim. Düşük olduğunu siz mi hissettiniz. Yoksa hastaneye gidince mi öğrendiniz? Nasıl oldu. Ben en son 5. haftada kalp atışlarını gördüm. Çocuk fazla mide bulantısı çekiyorum. Hamilelik belirtilerinin tamamı var. Ama kasıklarımda bir sancı var. Bu cumartesi doktora gideceğim ama merak ediyorum? Düşük olsa anlar mıyım ? yada kalplerinin durduğunu anlar mıyım?
Canim kendini niye düsüge odakladin bak ne guzel 2 dide iyiymiş.. benmde iki embriyomdu kalp atisi duyamadik. Ama diger arkadas belirti hssetmeden kaybetmiş sanirim. Benm kanamalarin oluyordu zaten.
Ama kotu dusunme lutfen sorun yoksa rahat ol.

pintu33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
56
106
35
Canim kendini niye düsüge odakladin bak ne guzel 2 dide iyiymiş.. benmde iki embriyomdu kalp atisi duyamadik. Ama diger arkadas belirti hssetmeden kaybetmiş sanirim. Benm kanamalarin oluyordu zaten.
Ama kotu dusunme lutfen sorun yoksa rahat ol.
Kanamam hiç olmadı. Yerleşme kanaması da yaşamadım ben hiç. Ama tüp bebek doktorum artık bana gelmene gerek yok dedi. Kendine bir kadın doğumcu bulmalısın dedi. Ve ben de anca bir doktor buldum. Bilmiyorum neden ama okuyunca merak ettim. Bunun bir belirtisi var mıdır diye. Çünkü ben biraz rahat bir insanım. Acı eşiğim de yüksektir. Yani öyle kolay kolay gitmem doktora.

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.329
Kanamam hiç olmadı. Yerleşme kanaması da yaşamadım ben hiç. Ama tüp bebek doktorum artık bana gelmene gerek yok dedi. Kendine bir kadın doğumcu bulmalısın dedi. Ve ben de anca bir doktor buldum. Bilmiyorum neden ama okuyunca merak ettim. Bunun bir belirtisi var mıdır diye. Çünkü ben biraz rahat bir insanım. Acı eşiğim de yüksektir. Yani öyle kolay kolay gitmem doktora.
Yukardaki arkadasta hissetmedi 10.haftada kalp atisi gitmis..
Kanama falan olmaya biliyor.
Benm vucut ilkten atiyor blmiyorum rahat ol birsey olmaz insallah.. benm surecim uzun olacakmos demekki.. ilk hamile kaldiğimda devam etseydi doguma az kalmistj.. nabalim kismet