• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Düşükten sonra beta-hcg

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.276
27.519
Bidahaki denemen ne zaman düsünuyorsun.
Insan istiyorki yeri dolsun hemen..
Ama korku endişe.. : (
Açıkçası hiç yeni bi yenilgiye gücüm yok. O yüzden yaz sonu mu denesem diyorum ama bazen de vakit kaybetmeye ne gerek var dene bayram sonrası diyorum. Bende muallaktayım
benim ilk düşüğümde tüp bebekti sonki kendi oldu. siz sıkıntı kimde
Sıkıntı yok ikimizde de, sebepsiz infertilite. Bi sebep olsa da çözmeye çalışsak diyorum bazen..

umudum58

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
515
314
pawlover pawlover
genetik test yaptırın canım doktorlar ilk düşükte normal diyolar ama bizim çektiklerimizi kimse bilmiyor umurlarında bile değil. araştırma hastanesine git 2 3 düşüğüm var de ve testlerini yaptır. ben bilseydim yine kürtaj olacağımı ilk düşükte yaptırırdım hepsini

H M

Kulillah sümme zerhum🌿
ÜZGÜN
Pro Üye
22 Ağustos 2015
11.961
29.377
Açıkçası hiç yeni bi yenilgiye gücüm yok. O yüzden yaz sonu mu denesem diyorum ama bazen de vakit kaybetmeye ne gerek var dene bayram sonrası diyorum. Bende muallaktayım

Sıkıntı yok ikimizde de, sebepsiz infertilite. Bi sebep olsa da çözmeye çalışsak diyorum bazen..
Bende yazin dusunuyorum bakalim nasip kismet insallah oyle ya da boyle olucak nabalim

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.276
27.519
pawlover pawlover
genetik test yaptırın canım doktorlar ilk düşükte normal diyolar ama bizim çektiklerimizi kimse bilmiyor umurlarında bile değil. araştırma hastanesine git 2 3 düşüğüm var de ve testlerini yaptır. ben bilseydim yine kürtaj olacağımı ilk düşükte yaptırırdım hepsini
Yaptırdım tüp bebek doktorum istiyo diyince hemen yaptılar sonuçlarımı yarın alacağım bakalım.
Bende yazin dusunuyorum bakalim nasip kismet insallah oyle ya da boyle olucak nabalim
Hayırlısıyla denemeye gerek kalmadan gelir inşallah 💜

pawlover

🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
9.276
27.519
Bizim de sebepsiz infertilite Rabbim mubarek gunler de insallah bebegimiz haberini almayi nasip etsin
Amiin inşallah 💜
Hepimizin insallah. Cok korkutucu geliyor tabi. Ayni strssler
Ben bu denemede acayip rahattım, o yüzden daha feci çakıldım suratımın üstüne doğru. İlaç yazdırmaya diye gittim kalp atışı yok diyiverdiler dumur oluverdim. Bu denemede stresin en zirvelerine çıkcam galiba o yüzden 🙈

Yukarı Alt