Düşünce Gücü/Pozitif Düşünce/Olumlamalar

mavidelisiii

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
195
396
Öncelikle her çalışmada olduğu gibi tertemiz bir enerji ile başlayabilmek adına 7 Ayetel Kursi, 7 Felak, 7 Nas ( regl olanlar bu okumaları ezberden yapabiliyorsa yapabilir ya da 51 besmele çekip başlayabilir).

Ayetel Kürsi okunuşu:
Allahû la ilahe illa hûvel hayyûl kayyum, la te'huzûhu sinetûv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih, ya'lemû ma beyne eydihim ve ma halfehûm, ve la yûhıytune bi şey'im min ilmihi illa bi ma şa', vesia kûrsiyyûhûs semavati vel ard, ve la yeudûhu hıfzuhûma ve hûvel aliyyûl azim.

Felak Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbil felak
2. Min şerri mâ halak
3. Ve min şerri ğasikın izâ vekab
4. Ve min şerrinneffâsâti fil'ukad
5. Ve min şerri hâsidin izâ hased

Nas Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbinnâs
2. Melikinnâs
3. İlâhinnâs
4. Min şerrilvesvâsilhannâs
5. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
6. Minelcinneti vennâs

* sonrasında en güçlü şekilde niyetimizi edip enerji akışını başlatacak yolu açıyoruz : Allah'ım hayatımda olan biten herşeyi geride bırakıp küllerimden yeniden doğmaya, ruhuma, kalbime, aklıma, bedenime, yüzüme ilahi ışıkların yağmasına, hayatımın her bir noktasının aydınlıklara kavuşmasına, her bir hücremin belki varlığını bile bilmediğim, akla hayale sığmayan güzelliklerle dolup taşmasına, tüm bunları alıp kolaylıkla kabul edebilecek kadar değerli, özel, kıymetli ve öncelikli hissedebilmeye, özgüven, özdeğer enerjisinin en güçlü halini deneyimlemeye; hayatıma kolaylıkla, ihtişamla ve coşkuyla oluk oluk bereketin, paranın yağmasına ve kalbimden geçen şu şu dileklerimle ilgili ( burada dileklerimizi söylüyoruz) gerçek bi dilek mıknatısı olmaya niyet ediyorum, kendimi sana emanet ediyorum, elini üzerimden eksik etme, en güzel mutluluklara kavuşmamı nasip et Allah'ım diyoruz ve

* YA MUİYD 124 - YA LATİF 129- YA NUR 256- YA EVVEL 37- YA VASİ 137- YA CAMİ 114 esmalarımızı okuyoruz ve çalışmamızı tamamlıyoruz.
***şifa olsun inşallah

HayallerimGercekOldu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
1.992
5.711
Kizlaaar yeni bir calisma daha basliyor instagramda ama bu 7 gunluk😊 asagida paylasacagim.
yasemin8085 yasemin8085 bugun soyledigin Basak Sayan in meditasyonunu yaptim🤗 cidden cok guzeldi. Sanirim indirip her gun yapacagim.

mavidelisiii mavidelisiii simdi tatli yapiyorum😂 malum onumuz bayram😎 bitirince onu da yapacagim.
Son olarak pozitif arkadaslarim bugun arefe. 1000 ihlas okumak cok sevapmis. Olulerimiz icin dirilerimiz icin🤗

bilincaltimucize7
7.günlük Esmaül Hüsna (Kilit) okumasına katılmak ısteyenler bugün arınma ve nıyet yapıcaklar bir tane kilit alıp tüm paylaştıklarımı kilitle okuyorsunuz ve nıyet edıyorsunuz, 7.günlük Esmaül hüsna okumasının mucizeleri için, bu gece arınma ve nıyet okumasını yapsın
YARIN ESMALARI OKUMAYA BAŞLIYORUZ(pazar )
BUGUN ARINMA ve NİYET Ediyoruz,NEYE NİYET ETMEK İSTİYORSANIZ
7.GUNLUK ESMAUL HUSNA CALİSMASİ İÇİN
BUGÜN Yapmamiz gereken,
100 istigfar(Estağfirullahe’l-azimellezi la ilahe illa hüve’lhayyu’l-kayyume ve etübü ileyh.)
100 salavat
1 Fatiha
3 ihlas
1 Felak
1 Nas
Efendimiz HZ.MUHAMMED (a.s) sonra butun insanligin ruhuna hediye ediyoruz❤

Tum kalbimizle muradimizi soyleyin(Yüce ALLAHIM, işimde, kariyerimde zirvede olmaya, işyerimde yöneticilerim tarafından takdir edilmeye, emegimin karşısını rahatlıkla almaya niyet ettim, Allahım ödemelerimi kolaylıkla yapmaya niyet ettim, bolluk ve berekete niyet ettim, evlenmeye yuva kurmaya niyet ettim,evlat sahıbi olmaya niyet ettim, İşimi bulmaya niyet ettim)diyin İNANCLA VE NİYETLE yureginizden geldigi gibi iş, başarı zirveyi Şifayı aşkı sevgiyi hissedin,
DUA EDİN,
TEVEKKUL EDİN,
TESLİM OLUN,
7.GÜN OKUYACAGİM İSİMLERİNİN MUCİZELERİNİ YASAMAYA NİYET EDİYORUM KALBİME, BEDENİME, RUHUMA, ZIHNİME iş bolluk ve bereketinin AKMASINA NİYET EDİYORUM,TUM KALBİMLE, Bütün üzüntü, kırgınlık, blokajların kalkmasına niyet ettim

EVETTT ve OYLE'DE OLDU ŞÜKÜRLER olsun

buttrfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
2.235
9.445
Dün de bugün de tamamdır esma calismalarim. yasemin8085 yasemin8085 meditasyona da başladim bugun canim, zaten yapiyordum bir de boyle deneyeyim dedim.
Şimdiden cok şükür tüm oluşumlarima :KK9:
:KK200:Allah'ım hayatımda olan biten herşeyi geride bırakıp küllerimden yeniden doğmaya, ruhuma, kalbime, aklıma, bedenime, yüzüme ilahi ışıkların yağmasına, hayatımın her bir noktasının aydınlıklara kavuşmasına, her bir hücremin belki varlığını bile bilmediğim, akla hayale sığmayan güzelliklerle dolup taşmasına, tüm bunları alıp kolaylıkla kabul edebilecek kadar değerli, özel, kıymetli ve öncelikli hissedebilmeye, özgüven, özdeğer enerjisinin en güçlü halini deneyimlemeye; hayatıma kolaylıkla, ihtişamla ve coşkuyla oluk oluk bereketin, paranın yağmasına ve kalbimden geçen dileklerimle ilgili gerçek bi dilek mıknatısı olmaya niyet ediyorum, kendimi sana emanet ediyorum, elini üzerimden eksik etme, en güzel mutluluklara kavuşmamı nasip et Allah'ım:KK200:

Sahra-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2.712
7.329
Mutlu huzurlu bayramlar dilerim güzeller :KK200::KK36:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HayallerimGercekOldu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
1.992
5.711
Gunaydiiiiin🤗
Iyi bayramlar😍😍😍

Öncelikle her çalışmada olduğu gibi tertemiz bir enerji ile başlayabilmek adına 7 Ayetel Kursi, 7 Felak, 7 Nas ( regl olanlar bu okumaları ezberden yapabiliyorsa yapabilir ya da 51 besmele çekip başlayabilir).

Ayetel Kürsi okunuşu:
Allahû la ilahe illa hûvel hayyûl kayyum, la te'huzûhu sinetûv vela nevm, lehu ma fis semavati ve ma fil ard, men zellezi yeşfeu indehu illa bi iznih, ya'lemû ma beyne eydihim ve ma halfehûm, ve la yûhıytune bi şey'im min ilmihi illa bi ma şa', vesia kûrsiyyûhûs semavati vel ard, ve la yeudûhu hıfzuhûma ve hûvel aliyyûl azim.

Felak Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbil felak
2. Min şerri mâ halak
3. Ve min şerri ğasikın izâ vekab
4. Ve min şerrinneffâsâti fil'ukad
5. Ve min şerri hâsidin izâ hased

Nas Suresi Okunuşu
1. Kul e'ûzü birabbinnâs
2. Melikinnâs
3. İlâhinnâs
4. Min şerrilvesvâsilhannâs
5. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
6. Minelcinneti vennâs

* sonrasında en güçlü şekilde niyetimizi edip enerji akışını başlatacak yolu açıyoruz : Allah'ım hayatımda olan biten herşeyi geride bırakıp küllerimden yeniden doğmaya, ruhuma, kalbime, aklıma, bedenime, yüzüme ilahi ışıkların yağmasına, hayatımın her bir noktasının aydınlıklara kavuşmasına, her bir hücremin belki varlığını bile bilmediğim, akla hayale sığmayan güzelliklerle dolup taşmasına, tüm bunları alıp kolaylıkla kabul edebilecek kadar değerli, özel, kıymetli ve öncelikli hissedebilmeye, özgüven, özdeğer enerjisinin en güçlü halini deneyimlemeye; hayatıma kolaylıkla, ihtişamla ve coşkuyla oluk oluk bereketin, paranın yağmasına ve kalbimden geçen şu şu dileklerimle ilgili ( burada dileklerimizi söylüyoruz) gerçek bi dilek mıknatısı olmaya niyet ediyorum, kendimi sana emanet ediyorum, elini üzerimden eksik etme, en güzel mutluluklara kavuşmamı nasip et Allah'ım diyoruz ve

* YA MUİYD 124 - YA LATİF 129- YA NUR 256- YA EVVEL 37- YA VASİ 137- YA CAMİ 114 esmalarımızı okuyoruz ve çalışmamızı tamamlıyoruz.
***şifa olsun inşallah

buttrfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
2.235
9.445
Musmutlu,huzurlu, saglikli maddi manevi bolluk dolu harika bayramlar diliyorum hepinize. Yepyeni guzellikleri, muhtesem olaylara ve insanlara kapilarinizi açan enerjileri hayatiniza taşisin bu bayram insallah:KK200:

Dün yazamadım; esmalar ve meditasyonum tamamdır :spor:
:KK200:
Allah'ım hayatımda olan biten herşeyi geride bırakıp küllerimden yeniden doğmaya, ruhuma, kalbime, aklıma, bedenime, yüzüme ilahi ışıkların yağmasına, hayatımın her bir noktasının aydınlıklara kavuşmasına, her bir hücremin belki varlığını bile bilmediğim, akla hayale sığmayan güzelliklerle dolup taşmasına, tüm bunları alıp kolaylıkla kabul edebilecek kadar değerli, özel, kıymetli ve öncelikli hissedebilmeye, özgüven, özdeğer enerjisinin en güçlü halini deneyimlemeye; hayatıma kolaylıkla, ihtişamla ve coşkuyla oluk oluk bereketin, paranın yağmasına ve kalbimden geçen dileklerimle ilgili gerçek bi dilek mıknatısı olmaya niyet ediyorum, kendimi sana emanet ediyorum, elini üzerimden eksik etme, en güzel mutluluklara kavuşmamı nasip et Allah'ım:KK200:

Yukarı Alt