Düşünce Gücü/Pozitif Düşünce/Olumlamalar

ftemiz

Popüler Üye
Pro Üye
7 Aralık 2011
10.469
5.717
Şöyle söyleyeyim aslında yasak bu konu bu forumda biliyorum ama ailecek ustumuzde büyü gibi bir seyin olduguna dair söylemlerde bulunuyor sevgili annem . Böyle şeyleri vesvese olarak görüyorum aslında. Kahve falı bile baktırmam, astroloji bile merakımı cezbetmez.Hacı hocayla hayatta isim olmaz. Ama iste bazı seyler benim istedigim gibi olmayınca bazı aksilikler yaşayınca yoksa var mi acaba diye supheye düsmedim degil. Düne kadar kendimi pozitif düsünme konusunda telkinlerde bulunurken dün akşam yemeğinde annem böyle söyleyince icimi bir huzursuzluk kapladı. Dünde beri icim sıkıntılı ve ağlamaklıyım.
içinizi rahatlatmak için Allah a yönelin, namaz ve ibadet ve dualar. özellikle evde bakara suresi açın, kötü olayları evden uzaklaştırıyor. üzerinizde nazar olabilir, herşeyi hemen o tarafa yönlendirmeyin. Rabbim büyüktür, inşallah tez zamanda yüreğiniz ferahlar.

Arlena

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
67
170
içinizi rahatlatmak için Allah a yönelin, namaz ve ibadet ve dualar. özellikle evde bakara suresi açın, kötü olayları evden uzaklaştırıyor. üzerinizde nazar olabilir, herşeyi hemen o tarafa yönlendirmeyin. Rabbim büyüktür, inşallah tez zamanda yüreğiniz ferahlar.
Teşekkür ederim. Dediğim gibi böyle şeyleri kafaya takmazdım normalde ama kafaya zorla sokuyorlar.

ftemiz

Popüler Üye
Pro Üye
7 Aralık 2011
10.469
5.717
Gunaydiiiin🤗
Bu haftanin olumlamasi🤗
Isteyen arkadaslarimiz bize katilabilir😍
Sabah sayfaya girdigimizde eger bu paylasim yapilmadiysa hatirlatma adina paylasim yapilabilir. Aksam icin de gecerli😉

⭐ Ben şu an icin imkansiz gorunen tüm hayallerime degerim. Ben maddi manevi her turlu bolluga, berekete, ihtisama, gorkeme degerim. Bunun için şimdiden teşekkür ederim⭐
Amin öyle olsun inşallah 🤗

NOT : Gün içinde ve akşam olmak üzere 7 kere okuyoruz şifa olsun hepimize

( Meditasyon ve nefes egzersizi ile desteklemeyi unutmayalım)
Akliniza takilan sorulari da soralim. Sessiz okuyucu olmayalim🤗

ftemiz

Popüler Üye
Pro Üye
7 Aralık 2011
10.469
5.717
Tamamen hisse odaklanıyorum canım önce.Olayı yaşıyormuş gibi oluyorum,his de iyice canlanıyor.Sonra hemen hangi çakrama etki ediyor bakıyorum.Bir de benim çok hissetmemin nedeni daha önce hangi his neremde nasıl bir hissettiriyor bildiğimden de kolay yakalıyorum.Sonra tabi açıyorum o bölgeden güzel bir pencere, pencereyi açarken coşku hissediyorum azıcık çünkü estetik bir pencereden sanki içimdekiler de ordan çıkmak için can atmak istesin der gibi işte...Sonra başlıyorlar çıkmaya.Her defasında çok farklı şekilde çıktılar.Geçen gün bir kaybetme hissime yaptım.Sonlara doğru bembeyaz kuş tüyleri şeklinde çıkmaya başladılar.En sonunda yine o bölgeye sıkışmış bir şey hissettim ve zorla çıktı...Bilin bakalım ne çıktı : ))) Bembeyaz harika bir kuş çıktı...Uçtu gitti içimden...İçime hapsetmişim onu.Yaaa rüya gibiydi,harikaydı:KK200:
bu da var.

Ceyl_an

O, bana aşık !
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
766
738
Louise Hay'in kitaplarını okuyan var mı aranızda ben hep takipteyim ve çok yararını gördüm tavsiye ederim.
Burda bir arkadaşı. Tavsiyesiyle pdf olarak indirdim ama pek bir şey anlayamadım ben hastalıklarla alakalı bir kitabıydı karşısında her hastalığa olumlama var kısa bir kitaptı bilemiyorım acaba pdf olduğu için tam kitap mı inmedi ?

Yukarı Alt