Duygularıyla Hareket Etmeyen Erkek

pinklady16

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
67
73
30
Erkek arkadaşım beni öperken sanki bana karşı hiçbir şey hissetmiyormuş gibi hissediyorum. Yani böyle sanki olması gereken zamanda olmuyormuş gibi seni öpeyim mi diyor öpüyor. Öptüm bitti gitti gibi olay. Bu konuya ona açtığımda bana evet öyle ben duygularıyla hareket eden bir adam değilim dedi. Bu ne anlama geliyor? Sizce bu ilişkiyi bitirmeli miyim?

pitirsu3535

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2020
140
44
30
Erkek arkadaşım beni öperken sanki bana karşı hiçbir şey hissetmiyormuş gibi hissediyorum. Yani böyle sanki olması gereken zamanda olmuyormuş gibi seni öpeyim mi diyor öpüyor. Öptüm bitti gitti gibi olay. Bu konuya ona açtığımda bana evet öyle ben duygularıyla hareket eden bir adam değilim dedi. Bu ne anlama geliyor? Sizce bu ilişkiyi bitirmeli miyim?
Tribe girmiş o. Çok nazlama, davranışlarına da ehemmiyet verme. Kendine odaklan bakalım öncesinde

asyadan

sev çok sev
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
1.051
192
Öpmesi dışında bir yakınlığını , sıcaklığını hissediyor musun ? Erkek arkadaşınız Kendini kasıyor olabilir mi ?

Sevg06

Günaydın Gittim Ben
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
250
680
32

Değişik bi tipmis ne kadar zamandir birliktesiniz hani yeni bir birliktelik ise belkide sizden cekiniyor olabilir