O1deren87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2018
381
1.264
Hadi kızlar temizlik yapmıyormusunuz☺☺☺cuma nasip olursa memleketime gidecem işleri yetiştirmem lazım.dün gece koltukları sildim.is başa düşünce gecede yapılıyormuş temizlik.bugün mutfak dolapları nın dışını silecem.içi yetişmez zaten temiz sayılır.bide ucu diktörtgen moplar varya elinde yıkayıp takıyorsun.ondan alıcam banyo ve wc duvarları için.kolaylık olur dimi kizlar

Kmsl Hnd

Kızlarım herşeyimmm❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
8.548
16.494
Hadi kızlar temizlik yapmıyormusunuz☺☺☺cuma nasip olursa memleketime gidecem işleri yetiştirmem lazım.dün gece koltukları sildim.is başa düşünce gecede yapılıyormuş temizlik.bugün mutfak dolapları nın dışını silecem.içi yetişmez zaten temiz sayılır.bide ucu diktörtgen moplar varya elinde yıkayıp takıyorsun.ondan alıcam banyo ve wc duvarları için.kolaylık olur dimi kizlar
Oyyyuyyyy kızzzzzz gece gece iş mi yapıyorsun yoruldun valla❤❤❤

Efoo

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
38.321
95.881
Oh en temiz mis kokulu sayfa burasi... icim acildi.
Herkese merhaba gunaydin selamlar
Gaza geldim kalkip cekmece dolap duzenleyip dönecem 😂.
Hoş geldin aramıza 😊
Bayram da temizlik yoook bana 😁
O mopların kovalı olanlarından alıcam ben çok istiyorum

ozenti

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
2.710
5.668
Benim de iki çocuğum var. Normalde takıntılı biri değilim ama eşim beni çok sıkıyor. Dağınıklık görünce sinirleniyormuş :lülülü:
Elim sürekli evin üzerinde ama istediğim gibi olmuyor maalesef.
Tecrübeli hanımlardan destek bekliyorum.
Ayni bizim evin halleri canim
Bende 1 cocuk daginik ben, titiz herifff.

Yukarı Alt