samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.273
25.390
Elimde sürekli bezle geziyorum yaaa :KK70:
Benim bebiş yürümeye başladı. Heryere bir şey sürüyor. Mama yedirirken ya kaçıyor Ellerini, ağzını koltuklara sürüyor ya da tekme atıp mamayı döküyor.
Şimdi de püf yapmayı öğrenmiş. Zevkine püf yapıyor, sonra da gülmeye başlıyor. :KK43:

benimki iki yaşına geldi nerdeyse 6 aylıktan beri öyle:KK70: sil temizle süpür aynı :KK70: canımdan bezdim valla :KK70:

bide elini yemeğe sokar yüzüne saçına falan sürer iyice. banyo yaptıralim diye :olamaz: :olamaz:

Feslegen Kokulu Nane

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.197
9.618
benimki iki yaşına geldi nerdeyse 6 aylıktan beri öyle:KK70: sil temizle süpür aynı :KK70: canımdan bezdim valla :KK70:

bide elini yemeğe sokar yüzüne saçına falan sürer iyice. banyo yaptıralim diye :olamaz: :olamaz:
Benimki daha onu öğrenemedi ama yediği şeyi önce bir güzel halıya sonra parkeye sürer öyle yemeğe çalışır.
Aldığını direkt atmaz ağzına. :KK70:

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.273
25.390
Benimki daha onu öğrenemedi ama yediği şeyi önce bir güzel halıya sonra parkeye sürer öyle yemeğe çalışır.
Aldığını direkt atmaz ağzına. :KK70:

geçen muzu haliya surtmus surtmus yerden surttugu muzu yalarken yakaladim :olamaz: :olamaz:

nerde bardak görse alir icindekini döker. dün elimde fincan var sicak olduğunu biliyo. kendi yanmamak için fincana atlamadi da kolumu sarsiyo dökülsün diye :olamaz:

benimki tam bir caki :KK70: :KK70:
inşallah seninki zamanla normal cocuk gibi davranir :KK70:

Feslegen Kokulu Nane

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.197
9.618
geçen muzu haliya surtmus surtmus yerden surttugu muzu yalarken yakaladim :olamaz: :olamaz:

nerde bardak görse alir icindekini döker. dün elimde fincan var sicak olduğunu biliyo. kendi yanmamak için fincana atlamadi da kolumu sarsiyo dökülsün diye :olamaz:

benimki tam bir caki :KK70: :KK70:
inşallah seninki zamanla normal cocuk gibi davranir :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Ne güldüm amannnn.
O kadar da akıllı yani.
Benimki cakiye 5 tekme atar.
İnşallah büyüdüklerinde çok hanım hanımcık olurlar erkekse beyefendi, tatlı bir ani olarak anlatırız 🤲🤲🤲🤲🤲

Niran Nevra

Zalimler için yaşasın cehennem (B:85 G:76.7 H:60)
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
5.524
16.327
Canım o kadarr çok istiyorum ki bunu ama eşim asla istemiyor
Neden istemiyor... mantıklı bir açıklaması var mı?

O zaman çocukları getir-götür işini eşine bırakacaksın canım, çocuk taşıma yorgunluğunu hissedecek, pes edecek sonunda...

Psikolojik Deliii

İki Deli 😍 puantiyeli don ve ben 🤣😍
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
4.400
14.056

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cay6

Hersey seninle güzel ...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
2.561
16.540
Allahh kolaylik versin sifalar versim Negohatun Negohatun
Ben odev yapmadim tum gun disardaydik minnos kizla ama zaten salonda sandalyem yok ... eve gelince aksam ancak yemek tatli yaptk esim geldi yedik cay fasli filan derken bu saat oldu

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.273
25.390
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Ne güldüm amannnn.
O kadar da akıllı yani.
Benimki cakiye 5 tekme atar.
İnşallah büyüdüklerinde çok hanım hanımcık olurlar erkekse beyefendi, tatlı bir ani olarak anlatırız 🤲🤲🤲🤲🤲

kız geçen masadan tabak aliyom mutfağa goturcem. bizim salon cam balkon. sen benim oğlan kasla göz arasında balkona çık. orda ayakkabilik vardi. onun üstüne cikcam derken devir üstüne altinda kal😨

yani yaşadığım korkuyu şoku sana anlatamam. ve hep gözümün önünde yanimda yapıyo bu tarz şeyleri.

biraz önce bı bakıcı konusu vardi da. kadinlar ikiye bölünmüş. bakıcı sadece çocuğa bakar, hayir hem bakar hem ev isi yapar diye.

benim gibi çocuğu olanlar mumkunse kendi baksın. bakıcıya verecekse de is beklemesin yani 🤦

Allah canlarını sağ etsin de ne deyim kuzum ya bugünlerde gececek elbet :)

Ayiyogi

Kaybetmeden,Kıymet Bilinmez ..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
2.597
1.870
Kolay gelsin canım bebeklerin kaç yaşında🤔🤔🤔
Ayyyy düşüncesizlik gerçekten yaaa zaten çocuklar yeteri kadar yoruyorlar👍👍👍
Çok teşekkürler canım ,kızım 2 buçuk yaşında oğlum 4 aylık🤗 ayy sorma yaa hemde nasıl düşüncesizlik ve biliyolar benim zor yetiştiğimi işlere

Ayiyogi

Kaybetmeden,Kıymet Bilinmez ..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
2.597
1.870
aslında iki çocuğa göre epey is yapmışsın :)
ben pazardan yesillik alınca legende sirkeli suyla yıkayıp durlayip suzduruyorum. o benim o gün mesela bi saatimi aliyo.

sonra iyice suzulunce posetlerle ya da kapakli plastik kutularla dolaba koyuyorum.

acikinca cikar parçala salata yap. ekmegin arasina peynirle domatesle koy. o kadar pratik oluyo ki. maydanoz roka kıvırcık... sen de yap bence. bi hafta gider sana onlar :)

bisey daha yazcaktim unuttum hatirlayinca yazarim :KK66:
Ayy çok teşekkürler bende yapayım bunu, sırf yıkamaya üşendiğimden çürüyor resmen, aldığım gibi yıkayıp koymak çok mantıklı 🤗🤗

Yukarı Alt