Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.115
9.453
kız geçen masadan tabak aliyom mutfağa goturcem. bizim salon cam balkon. sen benim oğlan kasla göz arasında balkona çık. orda ayakkabilik vardi. onun üstüne cikcam derken devir üstüne altinda kal😨

yani yaşadığım korkuyu şoku sana anlatamam. ve hep gözümün önünde yanimda yapıyo bu tarz şeyleri.

biraz önce bı bakıcı konusu vardi da. kadinlar ikiye bölünmüş. bakıcı sadece çocuğa bakar, hayir hem bakar hem ev isi yapar diye.

benim gibi çocuğu olanlar mumkunse kendi baksın. bakıcıya verecekse de is beklemesin yani 🤦

Allah canlarını sağ etsin de ne deyim kuzum ya bugünlerde gececek elbet :)
Allah korumuş canım yaaa :KK43:
Bakıcı tutmayı mı düşünüyorsun?
Aklın hep oğlunda kalır eğer öyleyse.

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.183
24.809
Allah korumuş canım yaaa :KK43:
Bakıcı tutmayı mı düşünüyorsun?
Aklın hep oğlunda kalır eğer öyleyse.

yok kuzum ben bakıcıya güvenemem. evde bakıcıyla da sıkılır zaten benimkisi.

kres bulduk ekimde başlatıcıcaz. yavaş yavaş tam güne gecicek :) öyle işe donucem

sorma valla Allah korudu 🤦 baska izahi yok yani

ama hareketli çocuğu ya krese vermek lazım ya anne bakmali. öbür türlü zor yani insanın hep aklı kalır

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.115
9.453
Çok teşekkürler canım ,kızım 2 buçuk yaşında oğlum 4 aylık🤗 ayy sorma yaa hemde nasıl düşüncesizlik ve biliyolar benim zor yetiştiğimi işlere
Yuh yaaa!!!
Bu olayı eşinin çözmesi lazım. Annesine kardeşlerine söz geçiremiyorsa altlı üstlü oturmayacak seni.
Karışmıyor hem de işin içinden sıyrılıyor.

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.115
9.453
yok kuzum ben bakıcıya güvenemem. evde bakıcıyla da sıkılır zaten benimkisi.

kres bulduk ekimde başlatıcıcaz. yavaş yavaş tam güne gecicek :) öyle işe donucem

sorma valla Allah korudu 🤦 baska izahi yok yani

ama hareketli çocuğu ya krese vermek lazım ya anne bakmali. öbür türlü zor yani insanın hep aklı kalır
Benim kızım bensiz çok uslu biliyor musun? Muhtemelen garezleri bize.
Sen işe başlayınca emin ol çok uslanacak. Sana yaptıklarını kreşte yapmayacak.
Bunlar çok bilmiş anacım. Anne karnından ünivesite bitirerek doğuyorlar :KK70:

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.183
24.809
Benim kızım bensiz çok uslu biliyor musun? Muhtemelen garezleri bize.
Sen işe başlayınca emin ol çok uslanacak. Sana yaptıklarını kreşte yapmayacak.
Bunlar çok bilmiş anacım. Anne karnından ünivesite bitirerek doğuyorlar :KK70:

sorma ya aynen öyle bizimki de uslu duruyomus. ama yine de aşırı hareketli. sürekli aynı kişiyle vakit geçirse o kişi de durduramaz benimkni :KK70: en iyisi kres. yaşıtlarıyla oynasin yesin içsin uyusun :)

kurtlarını döksün bütün gün. ben güvenemem dışardan birine. evimi rahatca açamam yani bana göre değil hiç

kereste gözlem yaptılar zaten bizimkine. Allah'ım nasıl akıllı davranıyo. ama ordaki veliler bile çok hareketli çocuğunuz asla yerinde durmuyo falan dediler :KK70: :KK70: inşallah zamanla durulur :KK70:

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.183
24.809
Kızlar ben "muz,süt, yumurta" kürü yapıyorum.
Sinir sistemindeki arızaları gideriyor, sinirler arası iletişimi kuvvetlendiriyor.
Eğer çok sinirli ,sinirden saçını başını yolan, uykusuz, öfkeli, bir anda cinleri tepesine çıkan biri iseniz tavsiye ederim.
😘😘😘😘

nasil yapılıyo canım :) belli bı gün hafta sayısı falan var mi :)

ben denesem çok iyi olacak

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.115
9.453
sorma ya aynen öyle bizimki de uslu duruyomus. ama yine de aşırı hareketli. sürekli aynı kişiyle vakit geçirse o kişi de durduramaz benimkni :KK70: en iyisi kres. yaşıtlarıyla oynasin yesin içsin uyusun :)

kurtlarını döksün bütün gün. ben güvenemem dışardan birine. evimi rahatca açamam yani bana göre değil hiç

kereste gözlem yaptılar zaten bizimkine. Allah'ım nasıl akıllı davranıyo. ama ordaki veliler bile çok hareketli çocuğunuz asla yerinde durmuyo falan dediler :KK70: :KK70: inşallah zamanla durulur :KK70:
Ben de kreşten yanayım. Yüksek yaptığım için büyük kızımı 3 yaşında verdim anaokuluna. Çok faydasini gördüm. Yemesi icmesi uykusu tuvaleti düzene girdi.

Çok akıllılar maşallah. Fazla zekadan bu kadar yaramaz oluyorlar.
Büyüdükçe uslanır. Hatta enerjisini spora veya başka bir şeye yönlendirirsen gücünü kontrol etmeyi öğrenir.
Biliyorsun kontrolsüz güç, güç değildir. :KK70:

samdan

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
6.183
24.809
Ben de kreşten yanayım. Yüksek yaptığım için büyük kızımı 3 yaşında verdim anaokuluna. Çok faydasini gördüm. Yemesi icmesi uykusu tuvaleti düzene girdi.

Çok akıllılar maşallah. Fazla zekadan bu kadar yaramaz oluyorlar.
Büyüdükçe uslanır. Hatta enerjisini spora veya başka bir şeye yönlendirirsen gücünü kontrol etmeyi öğrenir.
Biliyorsun kontrolsüz güç, güç değildir. :KK70:

aynen bi spor dalıyla ilgilensin istiyoruz. yeteneği varsa altyapıya da veririz.

yemesi derken secme konusunda da duzeldi mi. bizimki et yemiyo asla köfte falan da yemez 🤦 diğer seçtikleri neyse de eti yeseydi iyiydi🙄🙄

inşallah uslanir ya :KK70: bana yaramazlığa kılıf buluyolar gibi geliyo bazen :KK70: maşallah şimdiki nesil dediğin gibi hepsi akilli zehir gibi :KK70:

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.115
9.453
nasil yapılıyo canım :) belli bı gün hafta sayısı falan var mi :)

ben denesem çok iyi olacak
▪︎bir tane kararmaya yüz tutmuş muz
▪︎bir yumurta
▪︎yarım bardaktan azıcık fazla süt.

Hepsini rondon varsa rondoya yoksa blenderde 60 saniye karıştırıyorsun.
Bir ay boyunca gün aşırı iciyorsun. Yani 15 kere.
Akşam yatmadan içmek daha etkili oluyormuş.

Yukarı Alt