asksarhosuyum

Aşk*
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
444
49
Kırmızı gibi leke yada izlere kızarıklıklara kantaron yağını 1 aydan fazla kullanan var mu yorumlarınızı bekliyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Melorito

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2014
27
0
Ben yeni başladım 1 hafta oldu şimdiden kıxarıklıklar hafiflemeye başladı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cansu719

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
63
10
Kızlar ben yaklaşık 4 haftadır kullanıyorum ve ciddi anlamda yuzumde duzelme oldu. Hormondan kaynaklı 2 yıl sıvılce tedavısı oldum sonrasında lekelerı geçirmek için doktorum azalderm kremını verdı ama 6 ay kullandığım halde geçmedgını gorunce kantaron yağına başladım ciddi anlamda lekelerde azalma oldu :) sabredın bırakmayın :)

asksarhosuyum

Aşk*
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2013
444
49
Kızlar ben yaklaşık 4 haftadır kullanıyorum ve ciddi anlamda yuzumde duzelme oldu. Hormondan kaynaklı 2 yıl sıvılce tedavısı oldum sonrasında lekelerı geçirmek için doktorum azalderm kremını verdı ama 6 ay kullandığım halde geçmedgını gorunce kantaron yağına başladım ciddi anlamda lekelerde azalma oldu :) sabredın bırakmayın :)
Ciddimisin çok mutlu oldum inşallah benimkilerde geçer şubatta iki hafta sürüp bırakmıştım 12 haziranda yine başladım bakalım inşallah sivilce lekeleri geçer kırmızı sinir şeyler bugün 3.gün olucak sadece geceleri sürüyorsun dimi canım?

Son düzenleme:
Yukarı Alt