duzensiz adet

ecem899

askim ve oglum (L)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
merhabalar doktor bey

ben 1,5 senelik evliyim ve bugune kadar hic birsey kullanmadik ve bebek istiyoruz olmuyor ve adet olmam lazim ama su son 3gundur migde bulantisi var
bugun doktoru aradim ve anlattim bebek istedigimizi ve duzensiz adet gordugumu bana dediki test aldinmi bende kucuk yalan soyledim aldim dedim negatif cikti dedim cunku biliyorum negatif cikacagina bu haftada bak dedi eger olmazsa gelirsin jinekologa randevu veririz dedi size sorum ne desem beni hemen gonderse cunku avrupadaa biraz bekletiyorlar ve ben cok istiyorum ilk defa boyle bise yapcam hemen gonderilmek istiyorum

simdiden sagolun

Bahceci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Hanmefendi yurt dışında yaşıyorsunuz, tahmin edebiliyorum zorluklar cekiyorsunuz ama doktora gitmeniz gerekir eğer ayarlıyamıyorsanız Türkiyeye geliniz. Çünkü kendi kendinize internetten bakarak tedavi edemezsiniz. Adet gecikemeniz varsa lütfen gebelik tahlili yaptırınız

kalpsiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
selam ben de bişey sormak istiyorum adet düzensizliğim yüzünden 5 ay yasmin doğum kntrol hapı kullandım bıraktım ve gecen ay 19 unda adet oldum bu ay 8 gün geçti ve hala adet olmadım test yaptım negatif cıktı bebeğim olmasını istiyorum sizce ne yapmalıyım

Bahceci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Hanımefendi sizde adet düzensizliği varsa muhtemelen polikistik overlerinin olabilir, yani yumurtalıklarınızda yumurtlama bozukluğu söz konusu, kadın doğum hekimine başvurup sizi takip etmesiniz öneririm. Selamlar

ecem899

askim ve oglum (L)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
doktor beyyy cok mutluyum tam 3 hafta gecikti adetim bende morelim bozulmasin diyee almadim gebelik testi
3 sonunda aldim yasgunumda ve poziitif cikti cok mutluyumm cok.ama birde korkularim var su an 6 hafta 5 gunluk ayin 20sinde keseyi gorecegiz ve kalp atisini ya goremezsem ya duyamassam ya duserse cok korkuyorum ilk oldugu icinmi :KK50::KK50:cok sagolun

Bahceci

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
Rahat olun bakın herşey yolunda gidecek. Herşey gönülüzce olun

ecem899

askim ve oglum (L)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
44
cok saolun burda okadar dusukler okuyorumki hep aklimin bir tarafinda var insallah ayin 20 kalbini duyar gorurum

Yukarı Alt