EGE TURU VE ÇADIR KAMPI (yardım!)

kibirlikontes

Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Nisan 2018
Mesajlar
109
Emoji Skoru
94
Merhaba sevgili bayanlar

hemen konuya gireyim. 8 gün sonra izne ayrılıyorum. eşimle birlikte ege turu yapalım dedik. ben daha önce çadır kampı yapmadım hiç. eşim de ege bölgesini pek bilmez. böyle bir plan çıktı ortaya. Bozcaada dan başlayıp Fethiye ye kadar inmeyi düşünüyoruz. tabi ki bu rotada olan ve kyı şeridinden çok fazla içerde olmayan tarihi yerleri de gezmek istiyoruz ve genellikle camping alanlarda konaklamayı planladık. bekli bir gece falan beğendiğimiz bir yerde deniz kenarı veya ağaç altına da çadır kurabiliriz dedik. temel ihtiyaçlar alındı.

şimdi size sorum daha önce kamp yapanlar var mı? zorlukları neler?kesinlikle alınacaklar listesinde bulunması gerekenler? ve ege bölgesindeki mutlaka görülmesi gereken yerler hakkında bilgilerinizi, fikirlerinizi almak isterim. ve en önemlisi de camping alanları ile ilgili bilgiler çok işime yarar.
hadi bi el atın da güzel bir rota ve tatil planı çıksın ortaya. şimdiden teşekkürler. sevgiyle kalın:KK200:
Not: aşağıya evden alınacaklar ve alışveriş listesini bırakıyorum eksikleri böylece daha kolay belirleyebiliriz:KK55:

evden alınacaklar
yastık-pike-çadır-mat-katlanır sandalye-masa-deniz havlusu-duş havlusu-2 tava-tencere-tabak-kaşık-çatal-bıçak-buz çantası-el yüz havlusu-kişisel bakım ürünleri-kıyafet-iç çamaşırı-termos

alışveriş listesi
güneş şemsiyesi-terlik-mangal-ızgara-akü lambası-ışıldak-sinek ilacı-güneş kremi-küçük tüp-plaj çantası
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-09-2019

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt