Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

EGE TURU VE ÇADIR KAMPI (yardım!)

Konusu '2018 Tatil Önerileri' forumundadır ve kibirlikontes tarafından 26 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2018
    Konu Sahibi : kibirlikontes
  1. kibirlikontes

kibirlikontes Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Merhaba sevgili bayanlar

hemen konuya gireyim. 8 gün sonra izne ayrılıyorum. eşimle birlikte ege turu yapalım dedik. ben daha önce çadır kampı yapmadım hiç. eşim de ege bölgesini pek bilmez. böyle bir plan çıktı ortaya. Bozcaada dan başlayıp Fethiye ye kadar inmeyi düşünüyoruz. tabi ki bu rotada olan ve kyı şeridinden çok fazla içerde olmayan tarihi yerleri de gezmek istiyoruz ve genellikle camping alanlarda konaklamayı planladık. bekli bir gece falan beğendiğimiz bir yerde deniz kenarı veya ağaç altına da çadır kurabiliriz dedik. temel ihtiyaçlar alındı.

şimdi size sorum daha önce kamp yapanlar var mı? zorlukları neler?kesinlikle alınacaklar listesinde bulunması gerekenler? ve ege bölgesindeki mutlaka görülmesi gereken yerler hakkında bilgilerinizi, fikirlerinizi almak isterim. ve en önemlisi de camping alanları ile ilgili bilgiler çok işime yarar.
    hadi bi el atın da güzel bir rota ve tatil planı çıksın ortaya. şimdiden teşekkürler. sevgiyle kalın:KK200:
    Not: aşağıya evden alınacaklar ve alışveriş listesini bırakıyorum eksikleri böylece daha kolay belirleyebiliriz:KK55:

evden alınacaklar
    yastık-pike-çadır-mat-katlanır sandalye-masa-deniz havlusu-duş havlusu-2 tava-tencere-tabak-kaşık-çatal-bıçak-buz çantası-el yüz havlusu-kişisel bakım ürünleri-kıyafet-iç çamaşırı-termos

alışveriş listesi
    güneş şemsiyesi-terlik-mangal-ızgara-akü lambası-ışıldak-sinek ilacı-güneş kremi-küçük tüp-plaj çantası

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.