Egzaması olup şu an tamamen kalmayan var mı?

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
arkadaşlar allah rızası için egzamadan tamamen kurtulanınız varsa nasıl hangi maske ve ilaçla geçti yazın..
saçlı deriden bahsediyorum..
dökülme yapar mı nasıl azaltabilirim dökülmeyi yardımmmmm

Son düzenleme:

rxuxyagibixsxeker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
1.039
8
canım egzama bende var eşimde var oğlumda var kesin bi ilacı yok ara ara çıkar maalesef cildin kuru olmıcak nemlendirceksin

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
saç dökülmesi yaparmı bu illet?
sizin böyle şikayetiniz var mı yoksa bana mı has...

alv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
142
1
annemde vardı dr.iki solüsyon ve şampuan verdi 1 haftada geçti.bir dermatologa gidin bence

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
gittim losyon ile nizoral verdi ama geçemdi hafifledi biraz,o kadar

Kircicegi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
119
0
canim bende var ama sac dibimde hic cikmadi ayrica 4 yildirda ugramiyor ama oglumda sacinda cikiyor dr diyorki saclari cok sik ve uzadiginda hava almiyormus dipleri o yüzden sik banyo etmeli ve saclari hep hava almali yoksa terledikten sonra hemen cikiyorlar saci falanda dökülmüyor yaklasik 2 senedir var problem uzun süre cikmiyor ama dikkat etmedigim zaman bi bakiyorum cikmis gene her hangi bi sampuan önermedi canim ins yardimci olabilmisimdira.s.

ela.

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2009
2.161
5
başka yok galiba bu sorunu olup tamamen kurtulan?

seekpeace

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
147
0
canım bende ekzema var ama ellerimde ve kulağımda..
su ana benim hemen hemen yok gibi :lepi: tabi birazcık pütürlük var ama kaşınmıo en azından :):) birde yediklerine dikkat edeceksin..
Kuru dut'u suda kaynatıosun , sonra ellerini içine sokuosun ama tabi ılıkken sok sogumucak eger sogursa tekrar ısıt ve daha sonra (gece yatarken olabilir) o dutu eline sar ve yat sabah kalkıp elını yıkadığında hememn hemen gecmıs olacaaaaak. Tabi tamamen hiç bi zaman gecmez fakat hafifliyor.Gitmediğim doktor kalmadı fakat bu dut çok iyi geldi bana tavsiye ederim şutarafagitti Geçmiş olsuuun

celif

minilopum=)
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2010
492
5
bende 14 yıldır çekiyorum canım bunu saçlarım yetmiyor bir de alnıma burnuma yayıldı iyice kullandığn ilaç veya kremle geçse de kesin çözüm yok sanırım:KK43: bahar aylarında azıyor iyice kızartma baharat domates çok tüketmiceksin yani ben kurtulamadım hala:gitme:

Yukarı Alt