Ek gida

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
BEBEKLERİNİZE İLK OLARAK NE VERDİNİZ, BİTKİ ÇAYI VERDİNİZMİ HANGİ AYDA BAŞLADINIZ NELER VERDİNİZ NEcokacimcoook KADAR VERDİNİZ

gonca2206

v for melinda
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
173
seninki daha küçük canım
bizim dr 6. aya kadar hicbirşey verdirmedi
sütün yeterliyse bekle bence
sonra yavaş yavaş
meyve suyu yogurt başlarsın
bitki cayı ben içmiştim sütten gecsin diye

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
evet canım bende 6. aya kadar bir şey vermeyeyim diyorum ama özellikle akşama doğru sütüm azalıyor doymayıca kızda huysuzlaşıyor 1 hafta sonra doktor ziyareti var soracağım 2 gün muhallebi verdim ikindileri sadece günde 1 defa onuda vermeyeceğim dr a sorayım sonra vereyim diyorum ama arkadaşlarım 4. aydan sonra meyve suyundan bitki çayından tattır dediler bende verdim günde 1 çay kaşığı artırayımmı diyorum

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
cnm gunde 30mlm bıtkı catı verebılırsın rezene en dogrusu.
ben 4aylıkken basladım barana.
ilk tahıllı gıdalarla basla bu cok onemlı
seftalı ırmık olabılır mesela.
sonra kabak patates purelerıyle devam edersın.

ELXIXFNAZ

Meleklerim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
canım teşekkür ederim bende bugün 10 ml rezene verdim 30 ml koydum ama sonradan belki bir şey olur diye sadece 10 ml sini verdim rezena.s.e çok iyi geldi diğer günlerde de farklı bitkilerden içireyim

xeno

Carpe Diem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Doktorumuz 4. ayda doyurmak maçlı değil tattırmak amaçlı olarak şeftali, armut, elma ve yoğurda başladı. Karpuz versende olur vermesende dedi. Kuşlukta veya ikindide birkaç kaşık vereceksin asla doyurmayacaksın demişti. Bilgilerine.. Sevgiler..

baranxixnannesi

cantanem baranım benım
Pro Üye
Emoji Skoru
6
cnm bebişler ıcın satılan karısık bıtkı cayından verebılırsın. korkma bısı olmaz annesı ver sen rahatlatır ayrıca.

L

lamazi

Ziyaretçi
bebeginiz bir haftalik olduktan sonra bitki cayi icirebilirsiniz kizlar
hic bir zarari yok aksine cok faydali karin agrisina bebeklerdeki gaz sancisina cok iyi geliyor
ben hep icirdim oglusuma

yaseminsen

rabbım sen evladımı koruu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
ben berkaya 4 aylıkken basladım ıhlamur rezeneyı dogdugundan berı ıcıyo hergun ılk olarak meyva sularından sonra purelerınden sonrada corbalarla devam edebılırsın

Yukarı Alt