ek gıdalar ve derin dondurucu

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
İnternette okumuştum bebeklerimize yaptığımız sebze pürelerinin geri kalan kısmını derin dondurucuda saklayabilirmişiz genelde günlük yapıyoruz ve geri kalan kısmı dökülüyor yazık oluyor bu konuyu doktorumu da soracağım sizler ne düşünüyorsunuz kızlar bu konuda hem zamandan kazanmış oluruz ve bebişlerimizle daha fazla zaman geçirmiş oluruz sonuçta anne sütü bile derin dondurucuda saklanıyor yorumlarınızı bekliyorum

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Pro Üye
Emoji Skoru
14
İnternette okumuştum bebeklerimize yaptığımız sebze pürelerinin geri kalan kısmını derin dondurucuda saklayabilirmişiz genelde günlük yapıyoruz ve geri kalan kısmı dökülüyor yazık oluyor bu konuyu doktorumu da soracağım sizler ne düşünüyorsunuz kızlar bu konuda hem zamandan kazanmış oluruz ve bebişlerimizle daha fazla zaman geçirmiş oluruz sonuçta anne sütü bile derin dondurucuda saklanıyor yorumlarınızı bekliyorum
ek gıdanın derin dondurucuda saklanması bana hiç sıcak gelmiyor. az miktarlarda yapılır. kalan olursada biz yiyelim nolcak yağsız tuzsuz kiloda yapmaz :)

gulce2008

zeynep
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
evet bende okudum sebze puresı yapıp kavanozlara koyup 1_2 hafta derın dondurucuda saklayabılıyormusuz.Bır arkadasım mılupanın kavanozarına koyup saklıyormus ben henuz sebze vermedım kızıma ama oyle yapmayı dusunuyorum.

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben gunluk hazırlıyorum ama kalanı zıyan oluyor az da yapsam muhakkak kalıyor
besın degerlerının kaybolmadıgını bılsem koyarım derın dondurucuya arastırmak lazım :uhm:

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Ben de emin değilim besin değerlerinin kaybolup kaybolmadığından eylül ün 10 unda doktor kontrolümüz var o zaman soracağım sizleri de haberdar ederim

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tamam canım
bende 7 sınde gıdıcem
bende danısayım bakalım
inşallah koyulabılır,süper rahatlık olur

Yukarı Alt