Ekim anneleri cinsiyet belli oldumu sizin :)

ChocolateCookie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.406
21.966

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ChocolateCookie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.406
21.966
:halay: :KK70::anneadayı:
Valla ne bileyim bende sanki kilo almadım gibime geliyo 6 kilo az geliyo bana şişkinlik tir o diyolar hayır 5 aylık hamileyim diyorum şaşıyor herkes 😀
Bence gayet belli hamile oldugunuz, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin ..
Bizim ki daha kücük 13 haftalik

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt