Ekim Anneleri Doğum Şekli Ne Düşünüyorsunuz?

xcilse

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba arkadaşlar 31 haftalık hamileyim bebeğim normal doğum pozisyonunda değil ters duruyor. Dönmediği taktirde sezeryan olacağım ve çok korkuyorum. Birde epidural sezeryanmı yoksa normal sezeryanmı olsam daha iyi olur bilemiyorum. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum :emir_bebek:

F

fulya79

Ziyaretçi
Canım bebek bu haftalarda doğum pozisyonunda bile olsa ters dönebilirmiş yani her zaman sezeryan ihtimali olabilir.Eğer seryan yapacaksan ben epidural sezeryan düşünüyorum .Bebeğimi ilk ben görüp ilk ben koklayacağım hem iyileşme aşamasıda kısa sürüyo.Abvlamdan edindiğim deneyimlerle konuşuyorum.Ama seçim senin.

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
hala kararlıyım epidural sezeryanda..ilk ben göz göze gelim benim hakkım 9 ay ben taşıdımm..Şeniz

yexsximmerve

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ilk doğumum normal doğumdu bundada bir terslik olmazsa normal doğum olacak

Miy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ilk dogumum sezeryandi,buda mecburen sezeryan olacak.genel aneztesi dusunuyorum.

gasye

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben sezaryan düşünüyordum ama kararım değişti:CüvCüv: normal doğum istiyoruumlaelaelaelaelae hemde ağrılı marılı her şeyi yaşamak istiyoruumsositososito AAAA çok heycanlı korku filmi gibiii:jeyyar:

prize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ben sezaryan düşünüyordum ama kararım değişti:CüvCüv: normal doğum istiyoruumlaelaelaelaelae hemde ağrılı marılı her şeyi yaşamak istiyoruumsositososito AAAA çok heycanlı korku filmi gibiii:jeyyar:
walla cesaretine hayran kaldım doğrusu...ahh ahhhh nerde bende o yürek...ödlek bi hatunum işte elden ne gelir..halbuki normal doğum hayatımda edineceğim en muhteşem ,en inanılmaz deneyim olacaktı:KK43: ama cesaretim yok.

prize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba arkadaşlar 31 haftalık hamileyim bebeğim normal doğum pozisyonunda değil ters duruyor. Dönmediği taktirde sezeryan olacağım ve çok korkuyorum. Birde epidural sezeryanmı yoksa normal sezeryanmı olsam daha iyi olur bilemiyorum. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum :emir_bebek:
edindiğim bilgilere göre epidural sezeryan daha avantajlı.birincisi bebeğini ilk gören kişi sen oluyorsun ikincisi öle narkozdan ayılacağım diye 8 saat beklemiyosun bebeğinle ilgilenmek için..yalnız epiduralin uzaman bi doktor tarafından yapılması gerekiyormuş.bu yüsden seçeceğin hastane ve doktor çok çok önemli diye düşünüyorum .

xcilse

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
edindiğim bilgilere göre epidural sezeryan daha avantajlı.birincisi bebeğini ilk gören kişi sen oluyorsun ikincisi öle narkozdan ayılacağım diye 8 saat beklemiyosun bebeğinle ilgilenmek için..yalnız epiduralin uzaman bi doktor tarafından yapılması gerekiyormuş.bu yüsden seçeceğin hastane ve doktor çok çok önemli diye düşünüyorum .
Doktorumun uzmanlığına güveniyorum özel hastanede doğum yapacağım. İlk bebeğim normal doğumla dünyaya geldi belkide bu nedenle şimdi korkuyorum.
doğru epiduralin avantajı çok ama çok korkuyorum. :1no2:

prize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Doktorumun uzmanlığına güveniyorum özel hastanede doğum yapacağım. İlk bebeğim normal doğumla dünyaya geldi belkide bu nedenle şimdi korkuyorum.
doğru epiduralin avantajı çok ama çok korkuyorum. :1no2:
epidural anesteziyi yapacak olan başka bir doktor ama senin kendi doktorun olmayacak bildiğim kadarıyla...anestezi uzmanı yapacak..bu yüsden doktorunlada görüşüp bu konudaki fikrini alabilirsin..walla bence korkmana gerek yok..mesela ben normal doğum dan korktuğum için epidural sezeryan yaptırmayı düşünüyorum:))yani sen sezeryandan bense normal doğumdan tırsıyorum:)))bana normal doğum deneyimini anlatırsan sevinirim.mesela şu dayanılmaz doğum sancısı dedikleri şey hakkaten dayanılmaz mı yahuu:KK43:

Yukarı Alt