Ekim anneleri

incicinar16

Üye
Pro Üye
18 Mayıs 2018
137
60
Selam bugün 11.haftaya girdim bayanlar cinsiyeti öğrendiniz mi nasıl gidiyo sizin hamilelik ben hiç gitmedim doktora 19 ekimde gidecem nasipse bursada oturanlar önerebileceğiniz doktor varmı :)

saribaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.412
1.010
Merhaba 11.haftaya kadar hiç mi gitmedin doktora çok şaşırdım :) doktor kıza benziyor demişti 2 hafta önce ama bu gittiğimde poposunun üstüne oturduğu için göremedik cinsiyetini 14 haftalık geneyim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin

incicinar16

Üye
Pro Üye
18 Mayıs 2018
137
60
Merhaba 11.haftaya kadar hiç mi gitmedin doktora çok şaşırdım :) doktor kıza benziyor demişti 2 hafta önce ama bu gittiğimde poposunun üstüne oturduğu için göremedik cinsiyetini 14 haftalık geneyim Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin
19 nisanda 12 haftalık olcam o zaman söylerler değilmi siz kacıncı haftada öğrendiniz cinsiyeti bide devlet hastanesinde söylüyorlarmı:)

Humeeyra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2019
3
0
Selam kızlar 13.haftaya girdik geçen cmtsi dr bir tahminim var ama haftaya tekrar bakıp söyliycem dedi 😅 Ne acaba yaa

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
6.174
8.358
Selam bugün 11.haftaya girdim bayanlar cinsiyeti öğrendiniz mi nasıl gidiyo sizin hamilelik ben hiç gitmedim doktora 19 ekimde gidecem nasipse bursada oturanlar önerebileceğiniz doktor varmı :)
Gerçekten dr gitmemiş olmanıza şaşırdım .biz 12. Haftadayiz Dr kıza benziyo dedi iki hafta sonra tekrar kontrolüm var. Bu kontroller sadece bebeğiniz için değil aynı zamanda sizin için bence ihmal etmeyin ve gidin en azından aile hekimliğinde tüm değerlere bakılıyor oradan da kendi sağlık durumunuz için en azından bilgi almış olursunuz. Ayrıca sadece doğum için dr lar kabul etmiyor öncesinde gidip muayene olmuş olmanız gerekli.

saribaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.412
1.010
19 nisanda 12 haftalık olcam o zaman söylerler değilmi siz kacıncı haftada öğrendiniz cinsiyeti bide devlet hastanesinde söylüyorlarmı:)
Ikili testte söyler muhtemelen 12 yada 13. Haftalarda tahmin yürütüyorlar eğer kendini gösterirse söylerler tabi benim ki kendini göstermiyor şuanda:)

Bocegimmm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2019
1
0
Merhabalar günaydın arkadaşlar. 11+1 deyim ama sağ böbreğimde hareket ettikçe ağrı oluşuyor.Sizde de oldu mu böyle birşey???

gogostar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2013
237
38
Merhaba bende kasim annelerini takip ediyorum ama dogum ekim son

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2019

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt