Ekim ayı transfer olanlar

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.353
1.948
Doktor negatif dedi ilaci biraktim. Adetim oldu ama karnim cok sisti. Adet oldugum icin hamile olmam imkansiz demi

Anne hayali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
54
30
Kızlar ekim ayında tüp bebek transferi olan var mı süreç ve durumunuz nasıl geçiyo?
slm cnm ben 21.11.19 Transfer oldum 3. gün daha önce asilama yöntemi ile hamile kalmistim ama 6. hafta düsük oldu malesef simdi cok heycanliyim 6. tutmustu ama 5. güne bitane bile kalmamis acaba yerlestirilenler tutarmi biraz korku var icimde

Berivan90

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
131
52
slm cnm ben 21.11.19 Transfer oldum 3. gün daha önce asilama yöntemi ile hamile kalmistim ama 6. hafta düsük oldu malesef simdi cok heycanliyim 6. tutmustu ama 5. güne bitane bile kalmamis acaba yerlestirilenler tutarmi biraz korku var icimde
5. Gün degil kimisi üçüncü falanda yapıyo canım

Anne hayali

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
54
30
ben almanyada kaliyorum Burda 5. gün donduruyorlar daha önce yada sonraki güne brakmiyorlar malesef simdi digerlerinin kalitesi iyi degildi diye bana ücüncü yerlestirdiklerinden korkuyorum onlarda mi tutmadi acaba ? ama sonucta bi kez asilamayla hamile kaldim bünye taniyor az bucuk hamileligi düsünüp kendime morel veriyorum sizcede öyle olabilirmi acaba?

Berivan90

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2019
131
52
ben almanyada kaliyorum Burda 5. gün donduruyorlar daha önce yada sonraki güne brakmiyorlar malesef simdi digerlerinin kalitesi iyi degildi diye bana ücüncü yerlestirdiklerinden korkuyorum onlarda mi tutmadi acaba ? ama sonucta bi kez asilamayla hamile kaldim bünye taniyor az bucuk hamileligi düsünüp kendime morel veriyorum sizcede öyle olabilirmi acaba?
Bünyeninde etkisi var tabi ama inan nasıp işi ben ilk denememde çok inanmıştım olmadı dondurulmuş daha kaliteli oluyomuş kalitesi iyi olmadıgındanda olabilir

Yukarı Alt