ekim ayında aşılama yapanlar!!!

Cennetkokulu46

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
106
63
25
canım sıkma canını biliyorum ne kadar zor olduğunu 5 senedir deniyorum. 1. aşılamam tutmadı, 2. aşılamamı yaptırdım... 2 düşüğüm oldu ve eşim benden daha çok depresyona girdi. bana surat asmadı ama çok agrasifti. normalde benimle şakalaşan insan o değilmiş gibi... hemen uyuyup beni görmemeye çalışıyordu. sonra düzene giriyor. onlar bizden daha çabuk düşüyorlar. Rabbim bize güç vermiş. onlara beden gücü. o yüzden akışına bırak Mevlam neylerse güzel eyler....
Evet canım tabii ki rabbim sabrımızı arttırsın inşallah

Merriy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
58
14
24
Selam canım ismim rabia. 29 yasındayım. ben araniza yeni katıldım. 14 aylik evliyim 1 ay çekilme yontemiyle korunduk. 13 aydır bebek istiyoruz fakat olmuyor. Bütün testlerim normal çıktı rahim filmi çekildi iki tüpte açık. Yumurtlamamda bur sıkıntı yok hormon testim gayet güzel.Esimin sperm testi normal. Ikimizde de problem yok.Doktor sebepsiz infertilite dedi ve aşılamaya karar verdik.bugun reglmin 3.günü ve bugun tedaviye başladık menegon isimli iğne ile kalçadan. 5 gun boyunca gunde 1tane iğne vurunucam ve doktorum pazartesi kontrole gel yumurta kontrolü yapcaz dedi. Benim durumumda olupta aşılama ile hamile kalan var mı? Ve aşılama tedavisine başlayan yada baslayacak olan arkadaşlar burda toplanıp birbirimize destek olalım bilgi alışverişi yapalım Allahin izni ile o hasret çektiğimiz cift cizgiyi görelim ve bebeklerimize kavuşalım insallah 🤲🤗
Meraba canim Benim boyle sizin gibi durumda bir komsum var 2 defa asilama yapmis tutmamis sonra tup bebek yapmislar suan cok tatli ikizleri var valla onlarinki boyle olmuş senin umarim asilaman tutar😘

Yukarı Alt