• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ekimde tüp bebek

melek ada

Bir mucize olsun artık...
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.615
2.788
Ben de eylülde başlarım dedim ama maalesef kist çıktığı için ertelendi. Şuan ginera kullanıyorum inşallahhh kistim biterse adetle başlayacam

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.228
32
canım ben de 7 eylülde transfer olacağım hayırlısı bakalım inşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürür

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Selamun aleyküm. Bende tüp bebek serüvenine katılanlardanım. Ben daha randevu almadım. Ekim ayında dr aret kamar ile tedaviye başlamam istiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.228
32
Selamun aleyküm. Bende tüp bebek serüvenine katılanlardanım. Ben daha randevu almadım. Ekim ayında dr aret kamar ile tedaviye başlamam istiyorum bana bu konuda yardımcı olur musunuz
canım bahsettiğin doktoru tanımıyorum tanıyan arkadaşlar mutlaka vardır

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.228
32
Siz sanırım başlamışsınız. Ne gibi tahliller yapılıyor. Aşılama oldunuz mu? Hangi dr gidiyorsunuz
benim cumartesi günü 5. kez transferim olacak canım ben hiç aşılama olmadım. ben Diyarbakırda ikamet ediyorum ve burda bahçeci tüp bebek merkezine gidiyorum. Sen zaten merkeze gittiğin zaman merkezde seni yönlendirecekler

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Ben baştan alayım. Bn ve eşimde hiç bir problem Yok. İlk dört ay gonalf ve ça
benim cumartesi günü 5. kez transferim olacak canım ben hiç aşılama olmadım. ben Diyarbakırda ikamet ediyorum ve burda bahçeci tüp bebek merkezine gidiyorum. Sen zaten merkeze gittiğin zaman merkezde seni yönlendirecekler
Ben hikayemi anlatayım. 25 yaşındayım eşimde 27 yaşında 5 yıllık evliyiz. İlk yıldan sonra bebek istedik fakat olmadı. Dr gittik eşimde ve bende bi problem Yok yumurtalar ve spermler canavar gibi. Fakat gebelik yok. Dr yaşımızın küçüklüğü ve sorun olmamasından dolayı tedaviye başlatmadı. Bu sene Ekim ayında tedaviye başaladık. Gonalf ve çatlama iğnesi ile dört ay tedavi gördüm. Yumurta gelişimi çok iyiydi ama gebelik olmadı. Sonra aşılamaya karar verdik. Öncesinde rahim filmi çekindim. Onda da bu sıkıntı çıkmadı. Aşılamaya başladık. Onda da negatif sonuç alınca doktorum tüp bebeğe geçelim istedi. Bende Eskişehir’de tedavi gördüm. Aşılama sonrası kendime dinlenme verdim ve Ekim’de İstanbul tüp bebek merkezinde başlamak istedim. Ekim’de randevu onaylayacağız

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.228
32
Ben baştan alayım. Bn ve eşimde hiç bir problem Yok. İlk dört ay gonalf ve ça

Ben hikayemi anlatayım. 25 yaşındayım eşimde 27 yaşında 5 yıllık evliyiz. İlk yıldan sonra bebek istedik fakat olmadı. Dr gittik eşimde ve bende bi problem Yok yumurtalar ve spermler canavar gibi. Fakat gebelik yok. Dr yaşımızın küçüklüğü ve sorun olmamasından dolayı tedaviye başlatmadı. Bu sene Ekim ayında tedaviye başaladık. Gonalf ve çatlama iğnesi ile dört ay tedavi gördüm. Yumurta gelişimi çok iyiydi ama gebelik olmadı. Sonra aşılamaya karar verdik. Öncesinde rahim filmi çekindim. Onda da bu sıkıntı çıkmadı. Aşılamaya başladık. Onda da negatif sonuç alınca doktorum tüp bebeğe geçelim istedi. Bende Eskişehir’de tedavi gördüm. Aşılama sonrası kendime dinlenme verdim ve Ekim’de İstanbul tüp bebek merkezinde başlamak istedim. Ekim’de randevu onaylayacağız
benimde sebepsiz interfilite. Rabbim kısmet edene kadar tedaviye devam başka yapacak bir şey yok

melek ada

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.615
2.788
Canm ben de 5.deneme başlayacam inşallahh. Ben de Diyarbakır bahçecide zeki Akkum da yaptırıyorum

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.228
32
Canm ben de 5.deneme başlayacam inşallahh. Ben de Diyarbakır bahçecide zeki Akkum da yaptırıyorum
benimde zeki hocada 3. denemem olacak buda oldu oldu olmadı artık dondurulmuş embriyomda kalmıyor artık başka şehirlerde başımın çaresine bakacam

Sogukkahve35

Kün fe yekün
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2018
838
496
28
Ekimde ön görüşmeye gideceğiz merkez araştırması yapıyorum İzmir'de yaşıyorum fikirlerinizi alabilirim hanımlar

melek ada

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.615
2.788
benimde zeki hocada 3. denemem olacak buda oldu oldu olmadı artık dondurulmuş embriyomda kalmıyor artık başka şehirlerde başımın çaresine bakacam
İnşalllaahh olur canm. Benim ilk 3 deneme urfada Ahmet Özdoğru da oldu kendisi şimdi Diyarbakır bahçecide. 4.denemem zeki hoca oldu tuttu ama 5+2 de düşük oldu maalesef. Zeki hocaya güveniyorum inşallahh bu sefer olur.

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Allahtan Ümit kesilmez ablacım. Hani bir söz vardır işin Allah’a kalmışsa olmuş bil. Asla umudunu yitirme
[/QUO
İnşalllaahh olur canm. Benim ilk 3 deneme urfada Ahmet Özdoğru da oldu kendisi şimdi Diyarbakır bahçecide. 4.denemem zeki hoca oldu tuttu ama 5+2 de düşük oldu maalesef. Zeki hocaya güveniyorum inşallahh bu sefer olur.
Abla ben tedavinin belli bi ücretini devletin nasıl ve hangi durumlarda karşıladığı konusunda bilgi alabilir miyim

melek ada

Kayıtlı Üye
20 Ekim 2014
1.615
2.788
Canm ben özelde yaptırıyorum. Gittiğim özelde de rapor geçerli değil. O yüzden bu konuyu hiç araştırmadım bilmiyorum