• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ekimde tüp bebek

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
660
813
35
Canım mayısta rapor çıkarmaya çalıştık temmuzda aldık raporu eylülde yumurta toplandı ilk transferimi oldum inşallah hayırlısı olur arkadaşım sen nasılsın 8kasım test günün mü
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
660
813
35

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-11-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
26
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
30
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏
Hayırlı olsun canım gebeliğin taze transfer mi olmuştun

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Kızlar Bn bugün transfer için hastaneye gittim. Fakat muayene sırasında karın ağrım oldu. Bnm yumurta toplama işleminden sonra karında ağrı kasıkta batma oldu. Dehşet gazım vardı. Bn. Bunu önemsemedim. Bugün alttan muayene ederken o alet içime girince acıdı. Doktorda ben demeden ağrın mi var dedi. Bende var dedim. Ozaman bekleyelim ağrın varken transfer yapmayalım dedi

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
26
Transfer sonrası neler yaptın biraz bahsetsene 😊
Bol bol yatıp dinlendim mümkün olduğunca bişey kaldırmadım ara ara da ayağa kalkıp evin içinde dolaştım. Bi de sonuç belli olana kadar duş almadım çünkü doktorum fazla sıcağa girme demişti bende riske atmak istemedim 😊 doktorumun verdiği ilaçları da dikkatlice saatinden saatine kullandım

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
30
Bol bol yatıp dinlendim mümkün olduğunca bişey kaldırmadım ara ara da ayağa kalkıp evin içinde dolaştım. Bi de sonuç belli olana kadar duş almadım çünkü doktorum fazla sıcağa girme demişti bende riske atmak istemedim 😊 doktorumun verdiği ilaçları da dikkatlice saatinden saatine kullandım
Bende duş almaya cesaret edemiyorum ilaçları da günlük kullanıyorum peki abdest nasıl aldın ben ona da cesaret edemiyorum ayaklarımı kaldırmak istemiyorum lavaboya