• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ekimde tüp bebek

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Arkadaşlar transfer öncesi idrara sıkışık olmak gerekiyormuş. Bu çok fazla mi oluyor. Transfer sırasında bi sıkıntı oluyo mu çok sıkışık olmak

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
26
Arkadaşlar transfer öncesi idrara sıkışık olmak gerekiyormuş. Bu çok fazla mi oluyor. Transfer sırasında bi sıkıntı oluyo mu çok sıkışık olmak
Benim için beklerken biraz sıkıntı olmuştu zorlanmıştım ama transfer sırasında hiç hissetmedim sonrasında da zaten ayaklarımı biraz yukarı kaldırıp yatırdılar yine zorlanmadım ama ayağa kalkınca zorlandım biraz

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.620
5.053
Negatif sonuclandi ne zaman yaptiriyim birdahaki transferi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-10-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 9 gün kaldı.

Bu noktadan sonra uyumada zorluk yaşamanızın bir çok sebebi vardır. Bebeğinizin çok daha fazla aktif olması, periodik kasılmalar yaşamanız, sinirli olmanız, ve doğumu bekliyor olmanız bu sebeplerden bazılarıdır. Bütün bu sebepler öngörülebilir ve çok yaygındır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mavili hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1.523
994
Kızlar merhaba Allah hepimizin yüzünü güldürsün bişey sormak istiyorum size benimde ilk tüp denemem cmrt nasipse transferim var ama tedavinin 18. Günü adete 9 gün kalmış oluyor sizce normal mi

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Kızlar merhaba Allah hepimizin yüzünü güldürsün bişey sormak istiyorum size benimde ilk tüp denemem cmrt nasipse transferim var ama tedavinin 18. Günü adete 9 gün kalmış oluyor sizce normal mi
Ben bunu doktoruma sordum. İğne ve ilaçlardan dolayı ztn geç olacaksın demişti. O yüzden doktorun biliyordur aklında bi kuşku olmasın