• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Ekimde tüp bebek

Nesir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
1.260
1.361
29
Banada hipo hipo teşhisi konuldu suan merinial iğnesi kullanıyorum bunun devamında nasıl bir tedavi oluyo ogrenebilirmiyim
Kuzum aynı iğneyi ben de kullandım. Benim yumurtalarim alindi. Yumurtalar alınmadan onced doktorum transferi iki ay sonra yapalım dedi. Çünkü hormonlarim yükselmis. Sonra ikinci adetimde gittim doktor bana bir kaç ilaç verdi ki rahmim kalınlaşsin diye. Sonra 13 gün sonra transfer gerçekleşti 😊

Nimet yardim

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
424
222
26
Kuzum aynı iğneyi ben de kullandım. Benim yumurtalarim alindi. Yumurtalar alınmadan onced doktorum transferi iki ay sonra yapalım dedi. Çünkü hormonlarim yükselmis. Sonra ikinci adetimde gittim doktor bana bir kaç ilaç verdi ki rahmim kalınlaşsin diye. Sonra 13 gün sonra transfer gerçekleşti 😊
Hayırlı haberi adınızmi:)

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Ben jel kullanıyorum. Bnmde bulaşıyor bu normal hemşireler söylemişti. Snnde normal olabilir bi bilgim yok ama içini ferah tut kötü düşünme

tugbadu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
88
42
26
Benim dün dehşet mide bulantım oldu. Onunla beraber çok az kusma oldu. Hemşireler yediğin bişey midene dokunmuş yada gıda zehirlenmesi de olabilir dediler. Gıda zehirlenmesi olsa evdekilere de olabilirdi diye düşünüyorum ama bilemedim

Mavili hatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1.523
994
Kuzum ben mutlaka iç camasirima selpak koyuyorum yoksa jel bazen bir kısmı geri geliyor
Evet canım normalmiş bende tahriş yaptı bide kaşıntım oldu bıraktım iğneye geçtim şimdi krem kullanıyorum onun içinde ama iğnede felaket bi ağrı yaptı yani