• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ekimde tüp bebek

Kardiyakarrest90

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
234
171
Kızlar, ben de dün itibariyle memorial de tüp bebeğe başladım, gonal f le başladık, bnm kafamı kurcayan nokta yumurta buyutme surasında sürekli kontrol istiyorlar doktorlar, çalışan bayanlar bunu nasıl yaptılar her gün izin istemek imkansız çünkü, rapor mu aldınız 🤔🤔
Ben yıllık iznimi aldım hepsini ama öğretmen olunca zor tabi işiniz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-07-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nesir

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
794
660
Merhaba benimde ekimde transfer olcak gibi tedaviye basladik 10. Gundeyim igne vuruyorum kendime hipo hipo hastasiyim. Yarin muayenem var yumurta toplama tariihi belli olcak sonrada transfer nasip olursaa. Rabbim hepimize hayirlsii ile evlat sahibi olmayi nasip etsinn olumul sonuclr alalim insaallah 🤲🏻❤☺
Merhaba kuzum ben de hipo hipoyum senin sonucun ne oldu öğrendin mi 😊 bir de hipo hiponun nedeni ne troit gibi bir sıkıntın var mı?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-06-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
278
185
Yok cnm bnm daha opu bile olmadi.dondurcaz insallah.ocakta transfer istiyoruz dinleneyim diye.il disinda tedavi oldugum icin rapor aldm ben.sen naptin
Bende iğneye başladım işte Salı kontrole çağırdı toplama işleminden sonra birbuçuk ay dinlendirecek beni Aralık’ta transfer olacak inşallah 🙏

Masal2020

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2019
589
197
Bende iğneye başladım işte Salı kontrole çağırdı toplama işleminden sonra birbuçuk ay dinlendirecek beni Aralık’ta transfer olacak inşallah 🙏
Normalde bnm dr de ole demisti cnm ama bn ogrrmnim diye 15 tatilde dinlenirim diye dedm.aslinda cok heyecanlanıyorum,transfer olsun diye ama bekliom mecbur.bnm kontrol de ptesi cnm

New62

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2019
91
87
Merhabalar bende tüp bebek aşamasına geçtim. Yarın 5. Ignemi yapıyorum pazartesi kontrol var. Hayırlısı olsun herkes için. Benim eylülde ilk asilamam oldu ve tutmadı hiç beklemeden bu sürece geçtik.

Yukarı Alt