• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ekimde tüp bebek

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
630
753
Canım mayısta rapor çıkarmaya çalıştık temmuzda aldık raporu eylülde yumurta toplandı ilk transferimi oldum inşallah hayırlısı olur arkadaşım sen nasılsın 8kasım test günün mü
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.397
2.750

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭
Bana 10 gün sonrasını verdiler senin niye o kadar geç acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
630
753

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 220 gün kaldı.

Bebeğinizin burnunu oluşturacak hücreler burun boşluğunda gelişmeye başlar. Yüz dokuları da temel yüz parçalarını oluşturmak üzere birleşmeye başlarlar. Ayak parmaklarının boğumları her bir ayak plağında görülmeye başladı. Ayak plağının üstündeki deri geri çekilerek gelecekte parmakları oluşturacak yapıya dönüşmeye başladı. Anneler yüzünü günde birkaç kez yıkayarak deri döküntülerine engel olabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Hayırlısı olsun canım yeter ki tutunsunlar

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏
Hayırlı olsun canım gebeliğin taze transfer mi olmuştun

Yukarı Alt