• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ekimde tüp bebek

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
526
617
Canım mayısta rapor çıkarmaya çalıştık temmuzda aldık raporu eylülde yumurta toplandı ilk transferimi oldum inşallah hayırlısı olur arkadaşım sen nasılsın 8kasım test günün mü
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
1.970
2.176

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭
Bana 10 gün sonrasını verdiler senin niye o kadar geç acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 143 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin başında ince telli saçlar şekillenmeye başlayacaktır. Bu saçlar bebeğinizin kalıcı saçlarıdır, lanugo (geçici tüyler) değil. Bu kalıcı saçlar bebeğinizin doğumundan sonra, iki hafta içinde yavaş yavaş dökülerek daha kalın saçlarla değişecektir. Bebeğiniz artık nesneleri kavrayabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Hayırlısı olsun canım yeter ki tutunsunlar

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏
Hayırlı olsun canım gebeliğin taze transfer mi olmuştun

Yukarı Alt