• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ekimde tüp bebek

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
638
757
Canım mayısta rapor çıkarmaya çalıştık temmuzda aldık raporu eylülde yumurta toplandı ilk transferimi oldum inşallah hayırlısı olur arkadaşım sen nasılsın 8kasım test günün mü
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
2.469
2.845

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-07-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Insallahhh🙏🙏🙏 evet canım test gunum. Benim 25 ekimde transferim oldu, 14 gün sonraya verdiler test gününü, catliiyorum 🤭🤭🤭
Bana 10 gün sonrasını verdiler senin niye o kadar geç acaba

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 102 gün kaldı.

Bebeğinizin akciğerinin yüzeyi , akciğer dokularını bir arada tutan ve hava keselerinin şişmesini sağlayan sürfaktan adlı madde ile kaplanmıştır. Bebeğinizin beyni artık olgunlaşmış ve normal bir beyin şeklindedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110

Bebeğinizin akciğerinin yüzeyi , akciğer dokularını bir arada tutan ve hava keselerinin şişmesini sağlayan sürfaktan adlı madde ile kaplanmıştır. Bebeğinizin beyni artık olgunlaşmış ve normal bir beyin şeklindedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

citacita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
638
757

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 214 gün kaldı.

Bebeğinizin dış kulakları bugün yada yarın şekil olarak tamamlanmış olacak. Bebeğinizin poposuyla, baş tacı arası 22-24 mm oldu. Erkek ve dişi genital bölgesi hala çok benzer. Bebeğinizin cinsiyetini ultrasonda görmeniz çok zor. Biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Hayırlısı olsun canım yeter ki tutunsunlar

Yasemin-66

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
41
16
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏

hanifeda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2015
167
110
Mrb arkadaşlar 15 ekimde transfer oldum ve dün hamile olduğumu öğrendim ama doktorum yurtaların fazla uyarılmış dedi ilaç verdi iki gün sonraya kontrol verdi. Gebeliğe bir engel olmadığını söyledi ancak yine de korkuyorum biraz böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu yardımcı olun lütfen 🙏 🙏
Hayırlı olsun canım gebeliğin taze transfer mi olmuştun

Yukarı Alt