• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ekteki sacima 7.1 ile 8.1 karistirirsam ne elde ederim?

beyzaaadogaann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
1
0
Sacimdaki turunculuk ve kizilligin gitmesini istiyorum. Sacimi siyahtan bu renge actim. 7.1 ile 7.0 i karistirip boyadim. Boyle kizilli turunculu bi kumral oldu. Mor sampuan aldim ama ise yaramadi. 7.1 ile 8.1 boyalarinin icindeki kulluluk yesillik o turunculugu yok eder mi?
 

Eklentiler

MaystenG

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
2.390
2.926
Aferin :)

Matrix saç boyasının kül rengi serisi kızıllığı/ turunçluğu güzel alıyor. 6A.

Ama 6A yoksa, 5A ile 7Ayı %6 oksijenli su ve biraz da normal su ile karıştırıyorsun 6A'yı tutturmak için. Artık kendi kızıllığına göre yani koyuluğuna göre 15 - 25 dk arası bekletiyorsun, hızlı olman lazım ki eşit dağılsın. Fazla uçlara inmeye gerek yok, yıkanırken akar zaten. Böylelikle doğru yaparsan, güzel bir kahverengi (kumral) tonunu yakalayabilirsin.

Ama bence sen saçlarını daha fazla yakmadan, kuaföre bırak. Saçların çok sağlıksız, ve düzgün çıkması için en az 7 cm kesilmeli. O da sana çok gelir. O son (istediğin boyayı) tutturduktan sonra, saçlarının dinlenmesine izin ver.
 
Yukarı Alt