El Clone (Aşkın Peşinde)

sihaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben de az önce arkadaşımla bu dizi hakkında konuşuyordum, çok beğenerek izliyorduk o dönemde yaaa, adını hatırlayamadım araştırırken burdaki yorumları fark ettim :))

kate_34

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
892
Bir zamanlar bende izliyordum bu diziyi bir ara star tv de belli bir bölüme kadar yayınlandı sonra bir kaç ay sonra mıydı neydi devamı yayınlandı ve sonunda jade ve lucas evleniyordu.hatırladıklarım bu kadar.

katrem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
kızlar gördünüz mü
bu dizi star da yeniden başlıyor
süper bir diziydi yaa
ama ben 27sinde işbaşı yapacağımdan izleyemicem malesefff

aykebu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
star tvde izlemiştim şimdi fox'ta gördüm kişler farklı isim ve konu aynı ama bende eskisini araştırdım merak edip kim oynuyordu unutmuşum yüzlerini falan.

uA_pink

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım dizi şuan fox'ta gösteriliyor 5-6 arası gösteriyorlar izleyebilirsen izle=) bende tiryakisi oldum hüngür hüngür ağlattı beni :KK43::KK5:

burhaninaysesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende bu dizinin fanatigi oldu bir gün izlemesem aklim orda kaliyor cok begenerek izliyorum harika yaaa gercekten izlemeyen herkese tavsiye ederim artik fox tv de ve eger tv den izleme imkaniniz yoksa internetten muhakkkak izleyin derim :KK66:

SUDENAZ222

evli,mutlu,ikiz çocuklu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
arkadaşlar ben bu diziyi eski kadroyla izlediğim için yeni versiyonu doğal olarak taklit gibi geliyor...ben açıkçası eski versiyonu istiyorum....

katrem

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
128
arkadaşlar ben bu diziyi eski kadroyla izlediğim için yeni versiyonu doğal olarak taklit gibi geliyor...ben açıkçası eski versiyonu istiyorum....
evet yaa bana da öyle geliyor eskisi çok daha güzeldi
bu resmen taklit yan rollerdekilerin bile isimleri aynı

Yukarı Alt