eldivenli mi eldivensiz mi?!:::::::::::::

35papatya

Duruşunuz,duruş belirler.........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
63
slm.. Artık eskisi gibi sıklıkla gelemiyorum aranıza.. Meleğim uyudukça yeni yeni tekrar pc başına geçmeye başladım.. Meleğim şuan 25 günlük..Siz deneyimli annelere sormak istiyorum bizimkisinin tırnaklarını kestikten sonra eldivenlerini çıkardık.. Ama şimdi görüyorum ki 2 gündür saçını resmen yoluyor sonra cıyak cıyak ağlıyor.. Şükür ki tırnakları kısacık.. Acımasına rağmen saçını başını yoluyor ciddi ciddi. Şimdi eldivene geri dönmelimiyiz yoksa budurum normaldir diyip kontrol altında mı tutmalıyız? Sizin meleklerde yaptımı böyle yaramazlıklar.. Yanıtlar için şimdiden tşk..

E

EU3

Ziyaretçi
canım benim kızımda 22 günlük biz daha tırnaklarını kesmedik ama eldivende pek takmıyorum ellerini tanısın die 1 kere yüzünü tırmıkladı okadar genelde gözüm hep üstünde ama ellerinin üşüdüğünü farkettiğimde ve yıkadıgım zaman eldiveni yine takıyoruz..senin bebişin cidden canını acıtıyosa bi süre daha eldiven tak derim ben...

okyanus elif

"I am, I can"
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben bes gun hastaneden kaldim eve donunce tirnaklarini kesip eldivenleri cikardim o gunden beride takmadim cunku unvere'nin de dedigi gibi ellerini tanimasi onemli diye dusunuyorum ellerinin usumeside normal zaten, ben kullanmiyorum sahsen ...

nil1299

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bizde hastanede kaldıgımız 2gun eldıven takıldı eve gelince cıkardım tırnaklarııda kesiyoruz tam 1aylık oluyouz yarın ama aglaınca eli yuzunde ama cok sukur hic yuzunu yolmadı ins yolmazda sende alıssın dıcem ama dikkat et kendinede zarar vermesin canım ins duzelir

S

sherry456

Ziyaretçi
bende takmıyorum elleriyle bana dokunmasına bayılıyorum,emerken memeyi tutmasına.ve ellerini sevip öpüyorum sürekli.

bebexgximveben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence takılmamalı zaten havalar sıcak çocuğu kısıtlamaya gerek yok bırakın servest kalsın...

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
benimm bebeğim de 27 günlük oldu tırnakalarını kesmedim eldiveni ni takıyorum çünkü saçlarını yoluyo bide saçlarını tutuncada bıraktıramıyorum böyle olunca mecburen takmak zorunda kalıyorum

Biromur

``Birömür``
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bende takıyorum yüzünü çiziyor takmadığım zaman..

dilek_286

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
3 gun hastanede kaldık ..hastanede taktım sadece ..eve geldigim gun tırnakalrını kesip eldivenlerini çıkardım....parmak hareketlerini engellememek lazım...ellerini kullansınlar ve çok sıcak...

E

EU2

Ziyaretçi
bende eldiven takmıyorum bi hastanede takılıydı eve gelince çıkardım biraz yüzünü çizdi ama çok değil
takmak istemiyorum dokunması daha iyi.

Yukarı Alt