Elektirikli süpürge

Gurbetteelde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
16
2
Kızlar bana önerebilieceginiz iyi bi süpürge varmı acaba ??? Kaç aydır süpürge araştırıyorum ama hala içime sinen bişey bulamadım

kucukbikadin

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
2.192
4.534
Arnica tesla premium

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 165 gün kaldı.

Plasenta ve göbek kordonu sayesinde bebeğinizin sistemi doğduktan sonra olacağı gibi çalışıyor. Bebeğinizin dolaşım sistemi tamamen fonksiyonel oldu. Bebeğinizin gelişmekte olan dolaşım sistemi kalbi vasıtasıyla günde yaklaşık 25-30 litre kan pompalıyor. Plasenta bebeğe koruma, sindirim, solunum, atık temizleme ve hormon üretiminde yardımcı olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hulyaylmzalp

Tüm sevinçlerimi koydum önüme, baktım hepsi AİLEM
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
4.668
11.146
Bende 1 seneye yakin oldu supurgem bozuldu diye uzun arastirmalar ve butceme uygun oldugu icin arnica tesla aldim. Cok memnunum cekim gucunden. Ablamda Philips maraton var onun kadar iyi gucu. Tavsiye ederim.

msgwenpool

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
58
128
Philips Marathon Ultimate var çekişi güzel ama söylendiği gibi çok sessiz değil göz önünde bulundurman gerekir belki

sunsea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
2.798
2.058
Bosch un süpürgesi var bende en son cıkanlarından cekiş gücü mükemmel, toz bırakmıyor. Fakat bütcen el veriyorsa kesinlikle dyson ın sarjlılarından ya da iyi bir sarjlı el süpürgesi almalısın. Bana hediye geldi sarjlı olmayan el süpürgelerinden uygun fiyatlı ama gercekten hiçbir işe yaramıyor yüzeysel cekiyor. Büyük makinede herxaman acılmıyor. İyi bir sarjlı el süpürgesi almanı öneririm.

Yukarı Alt