ELEKTRİK SÜPÜRGESİ TAVSİYESİ VERİR MİSİNİZ

HosNeva

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
98
108
28
Dik süpürge bana göre Fantom iyi.. bu ikinci dik supurgem ikiside Fantom aldım normal supurgemde sulu süpürge Arnica markası ama yılda üç beş kez anca kullanıyorum...🤫🙂imkanınız varsa şimdi yeni çıkan robot süpürgelerdn alın hem süpürüyo hem toz alıyorms

LightNing34

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
230
105
21
Dik süpürge bana göre Fantom iyi.. bu ikinci dik supurgem ikiside Fantom aldım normal supurgemde sulu süpürge Arnica markası ama yılda üç beş kez anca kullanıyorum...🤫🙂imkanınız varsa şimdi yeni çıkan robot süpürgelerdn alın hem süpürüyo hem toz alıyorms
Çok teşekkür ederim 😊😊

Tatlianne20

Cennet Annesi♥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2017
14.875
114.441
23
Ama yeni çıkanlar arnica marka var halinin içine işliyor resmen kayinvalideminvar yıkamış gibi rengi açılıyor.

filmdelisi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
15.036
48.109
33
Bekonun yeni çıkan dikey süpürgesinden aldım.
Çok başarılı.
Turbo ayarında şarjı kısa sürse de büyük süpürgeye gerek kalmayan, halıya yapışan bir emiş gücü var.
Tavsiye ederim.

Coseff

KK'da geçen 13 sene..
Pro Üye
Anneler Kulübü
1 Mart 2007
2.218
3.898
33
Normal süpürge Philips tavsiye ediyorum.. Yıllardır ütü ve süpürge de tek geçeceğim marka..

LesaM

♡♥️♡
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Ekim 2016
2.513
2.968
Arnica tesla kulanıyorum memnunum
Bir arkadaşım da elektrolux aldı o da çok memnundu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-06-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kaybolmak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
499
1.706
Öğrencilik yıllarımda Fantom Pratic kullandım. Annem yıllardır kullanıyor fakat boru kısmı plastik olduğu için birkaç kez kırıldı. En son çelik boru taktırınca bir sıkıntı yaşamadı. Çekiş gücü öyle iyi değil, günlük kullanım için pratik ama.
Evlenirken normal süpürge almak istemedim. Arkada sürüklenen kocaman bir motor, kablo, hortum beni çileden çıkaracağı için Karcher VC5 elektrikli süpürge aldım. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Teleskopik borusu sayesinde küçücük oluyor istediğiniz her yere koyabilirsiniz. Dört çekiş kademesi var. Halıları sürüklüyor, kaldırıyor bu yüzden en fazla ikinci kademede kullanıyorum. Sizi yoracak bir ağırlığı yok. Süpürürken gayet konforlu temizlik sağlıyor. Ben alırken elektrikli olanı tercih etmiştim ama şarjlı olanı da mevcuttu. Toz haznesi küçük. Her süpürmeden sonra hazneyi boşaltma alışkanlığım olduğu için bu ben de sorun yaratmadı. Ufak bir sıkıntısı nedeniyle servisi aradığımda ürünü evden aldılar, sorunu giderip 3-4 gün içerisinde eve teslim ettiler. Servisinden çok memnun kaldım. Böyle anlatınca süpürgeyle aşk yaşıyormuşum gibi oldu ama pek bilinen veya tercih edilen bir marka olmadığı için detaylı anlatma ihtiyacı duydum. 😂