elektrik süpürgesi?

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40
merhaba çeyizim için elektrik süpürgesi arayışındayım. uygun fiyatlı önerilerde bulunabilir misiniz?

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
24.499
15.612
Daha kızım yeni aldı markası samsung çekim gücü harika ,fiyatı da 500tl idi
Tavsiye ederim

zorunlunick

BiCiftMavi💗
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
3.934
5.386
Yerinde olsam şartları zorlar robot süpürge aldiririm.

dgdln

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2019
9.063
14.436
merhaba çeyizim için elektrik süpürgesi arayışındayım. uygun fiyatlı önerilerde bulunabilir misiniz?
Ben Rowenta 4A 6951 modelini kullanıyorum toz torbasız çok memnunum . Ayrıca bence kesinlikle bir tane de robot süpürge bakın. Her bütçeye uygun var. Ben kullanmaya başlayalı bir ay oldu ve ilk günden beri çamaşır makinesi kadar elzem bi alet olduğunu düşünüyorum. Şuan bebeğim var bir yaşında kesinlikle evi temizlemeye vakit bulamıyorum. Artık rowentayi internette sorun varsa( robot süpürge internete bağlı çalışıyo manuelini kuramadım) ya da yüksek bi yer supurulecekse çalıştırıyorum. Süper bi alet çok rahat edersiniz.

mutlulukarayiciii

Her yerim ağriyi
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
564
1.004
Kesinliklee Rowenta Rw3750 öneriyorum. Rowentanın her fiyatta ürünü var hepsi performans açısından çok iyi.

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40
Ben Rowenta 4A 6951 modelini kullanıyorum toz torbasız çok memnunum . Ayrıca bence kesinlikle bir tane de robot süpürge bakın. Her bütçeye uygun var. Ben kullanmaya başlayalı bir ay oldu ve ilk günden beri çamaşır makinesi kadar elzem bi alet olduğunu düşünüyorum. Şuan bebeğim var bir yaşında kesinlikle evi temizlemeye vakit bulamıyorum. Artık rowentayi internette sorun varsa( robot süpürge internete bağlı çalışıyo manuelini kuramadım) ya da yüksek bi yer supurulecekse çalıştırıyorum. Süper bi alet çok rahat edersiniz.
Robot süpürge cidden çok iyi ama fiyatları uçuk biraz uygun olanlar da çok iş yapmaz gibi geliyor

g-0898

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
80
40