Elimin ağır oluşu ve işlere yetişemeyişim

aksarayda4kisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Selam kızlar bu benım ılk konum 24 yasndaym 5 senelık evlıyım 1 kızım var temızlık yapmayı bılmıyorum yapmak istedgım hiç birşeye yetişemiyorum cook mutsuzum nolur yardım edın nasıl temızlık yapıyosunuz elim çok yavas hızlanmak için napmam lazım bıde ne yaparsam yapayım sankı baskalarının evı gbı tertemız olmuyo bana tavsıye verır mısınız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-11-2019

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ayeylul

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
118
Allahim baska dert edinecek biseymi bulamadin e olsun nolacak snde yavas yavas yap yani hem evin bal dok yalada olsa baskalrinin evi her zman daha temiz gozukur gozune sana tavsiyem su eger hizli is yapmak istyorsan once evini gozden gecir sonra sonra bi otur kafanda hepsini sakin sakin bir siraya koy ve ise oyle basla ve mesela once yatak odasini temzle kapisini kapat snra diger odalarina gec mutfak ve salonu sonlara birak en sonda tuvlti banyonu yika mis iste aman acikda caninin kiymetini bil deli gbi kendini kaybetme hizli olacam die 😂😂😂

benmarian

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
995
Ben de çok yavaş bir insanım ama işlerimi ona göre ayarlıyorum temizliğimi 3 güne yayıyorum mesela bundan da çok memnunum dışarıdan çok laf ediliyor yavaşsın filan diye hiç takmıyorum gülüp geçiyorum her insan aynı olacak değil ya takma hiç hayatın tadını çıkara çıkara sakin sakin yavaş yavaş yaşa gitsin 😂 sorun edecek bir şey değil bu

honey bunch

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12.249
Yani bes yıllık ev hanımlıgında öğrenememişseniz burdaki tavsiyeler nasıl işe yarar bilemedim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-09-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

RosSsS

Serseri Dogdum..Serseri öLcemm..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
41.471
Hızlı yapıp haldur haldur yapacağına yavaşa yavaş yap temiz olsun
Hızlı temizlik temiz olmak değildirdir ki
Aksamdan her yeri toplarsaniz sabaha da süpürge vileda düzenli yaparsanız evimiz bal dok yala olur
Ki zaten her zaman dağılıyor çocuklardan ötürü bence çok da dert etmeyin

dgdln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.783
Selam kızlar bu benım ılk konum 24 yasndaym 5 senelık evlıyım 1 kızım var temızlık yapmayı bılmıyorum yapmak istedgım hiç birşeye yetişemiyorum cook mutsuzum nolur yardım edın nasıl temızlık yapıyosunuz elim çok yavas hızlanmak için napmam lazım bıde ne yaparsam yapayım sankı baskalarının evı gbı tertemız olmuyo bana tavsıye verır mısınız
Niye hızlanmaya çalışıyorsunuz ki neyi nasıl yapabiliyorsanjz öyle yapın . Benim çok çabuk tansiyonum düşer ben de ara vere vere dinlene dinlene iş yaparım şimdi hamileyim iyice yavaş yapıyorum her şeyi ama bunu hiç dert etmedim . Evim her zaman tertemiz de değil yaşıyoruz neticede ama mümkün mertebe düzene dikkat ederim. Malesef her düzenli de olamıyor yani yaşamak böyle bişey

Yukarı Alt