Ellerin Rengini Bir Iki Ton Açmak Için Ne Kullanabiliriz?

zeynepberre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
slm kızlar ya ben ellerimin rengini nasıldaha beyaz olabilir krem yada ewde yapabileceğimiz el maskesi warsa yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden tşkler

prensesist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünmüyorum canım ben.. neden ellerin cokmu esmer?

nikitasu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım limon sür, zamanla ellerinin ve tırnaklarının daha güzel renk aldığını görüceksin...

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
evet limonun ellerin rengini açtığını ben de duymuştum...

yesim17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
camasır suyuda acabılır.ayriyetten herkes bronzlasmak ıcın ugarsıyor bosver.bende bembeyazım gel degıstırelım.tatıl parası vermemıs oluruz
sen gıdersın tatıle yanmaya
gunesin anlında

çedene

papatya yüreğim
Pro Üye
Emoji Skoru
15
ellerın en guzel ilacı..kahve telvesı ıle masaj yapmak.. ellerımın sırrını ilkkez kkda acıklıyorum bu arada..
hayatımda krem surmedım..........

çilekli reçel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
slm kızlar ya ben ellerimin rengini nasıldaha beyaz olabilir krem yada ewde yapabileceğimiz el maskesi warsa yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden tşkler
bi arapkızı kremini denesene beyazlık verıomuss aktardan 1.5 ytl ye aldık arkadasıma oo sivilce izlerine sürücekkk

cres cent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende buğday tenliyim ellerimde o kadar esmer değiller aslında:1closedeyes: ama bazen o kadar esmer geliyolarki ellerimi çıkarıp çantama koyasım geliyo kaydirigubbakcemile3özellikle beyaz giyinince-sürekli uzun kol giydiğimide düşünürsek- çok çirkin çok dikkat çekiyo gibi geliyo ama bunada şükür dimi

Yukarı Alt