Elleza Salyangoz özlü krem

gonulcelen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kulanan arkadaşlar varsa düşüncelerini burada paylaşırlarsa sevinirim..
Öneri yada şikayetleriniz nelerdir ?

B

burcukaratas880

Ziyaretçi
Ben 1 yıldır sivilce problemi çekiyorum.Ve kullanmadığım ürün kalmadı.Elezzayıda kullandım ve işe yarıyor bence.Ben bunun yanı sıra internet üzerinden proactiv solution set aldım ve muhteşem bir ikili oldu. Bunlar yeni sivilce çıkmasnı önlüyor ve cildi çok güzel temizliyor.benim şu an tıbbi destekle birkilte artık hiç sivilcem çıkmıyor bu konuda uzman oldum diyebilirim:)ve izleri içinde bir cilt bakım uzmanına gittim ve şu anda ayda birkere kimyasal peeling yaptırıyorum.Ben çok çektiğim için problemleri olan arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim.Mailleinizi bekliyorum...

B

burcukaratas880

Ziyaretçi
canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

rosebatum

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
549
ya şu ellezayı merak ettim salyangoz özlü kremi
gerçekten işe yarıyormu acaba
oluyorsa alırız hemen:)

BeLLa

Sevgi neydi?Sevgi emekti
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Kizlar Ellezza kullanan arkadaslardan mutlaka bilgi istiyorum, faydali oluyormu sivilce lekelerine günes lekelerine vs.. Benim sahsen özel olarak cilt uzmanina gitme gibi bir firsatim yok... Kremlerle idare edicez artik:-)

milagre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende kullandım bir süre sivilce izlerim için 30 günü doldurmadan geri iade ettim hatta 2 kutu almıştım iyiki iade alıyolar yoksa ben nie bu kadar parayı bosuna verdim diye cok pişman olurdum eminim

mert

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
bende bazı yerlerde işe yaramadığını okumuştum.resmen reklam kazığı bence.

Yukarı Alt