Elma sirkesi diyeti

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ELMA sirkesi diyetine yarın başlıcam deneyen arkadaşlardan detay vermenizi rica ediyorum:KK42: sabh aç karnına mı içiliyor ne kadar sirke koycam bal koycakmıyımm şimdiden teşekkürler kızlar

KetenPrensess

Miraç Deniz'in Annesi :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
malesef sirkeden nefret ettiğim için bu diyeti yapamıyooorum offff:KK37:

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
işe yarıyomuş herkes böyle diyor ama tek sorum heryerde farklı tarif edilio kullanımı

karacasahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
komşum 1 aydır bir su bardağı sıcak suya 12 damla elma sirkesi koyup yemeklerden sonra içiyor ve birazda günde 1 defa spor yapıyormuş. 5 kilo verdi. gözlerimle gördüm bu arada da yemesinden pek kesmedi ama dikkat etti aşırı yemedi ölçüsünde her şeyden yediEn Büyük TÜRKİYE bende içiyorum ama düzenli içemedim. 2 kilo verdim 20 günde falan arkadaşımın babası kalp doktoru ve elma sirkesinin 2 hafta kullanıldıktan sonra 1 hafta ara verilmesini söylemiş kalbe zarar verebiliyormuş.

ayddilekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
2 gündür içiyorum bakalım neler olcak :) sabah aç karnıma bir bardak suya 1 y.kaşığı katıp içiyorum akşamda yatmadan önce içiyorum az yemeye özen gösteriyorum inşallah iyi sonuç alırım.

karacasahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inşallah alırsın. komşum sıcak suyu sık içmiş. sabah kahvaltıdan sonra sirkeli su ardından sade sıcak su içip mekik çekiyormuş ve bi kaç jimnastik hareketi yapıyormuş :KK70: bende başlıcam düzenli kadın resmen 5 kilo verdi gözümün önünde 1 ayda:KK9::KK9:

takva

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bende başlayayım bari aç karnına içmiştim midem ağrıdı tok karnına deniyeyim bari.hemen bugün:KK1:

Yukarı Alt