elma sirkesi ile zayıflama

oncel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ya ben 168 boyunda 70 kiloyum 1senede 12 kilo aldım kilo orantım cok ıyı 70liloyum ama gören en fazla 60diyo ama ben o kiloyu hissediyorum ne yapsam durduramıyorum kemdımı ıllaha yıyecem simdi 3gündür elma sirkesi içiyorum insallah bi yararı dokunur ıcenlerin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum teşekkür ederimmm

lawes

Rabbim sabır ver !!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
bende içiorum cnm yaklaşık 10 gndür
metabolzmamın hızlandıgını hissediorum
kilo olarak werdim mi bilmiorum haftaya tartılcam bakalım herkese kolay gelsn :KK66:

zambak-zumbak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
78
ben yaklaşık 23 gün kullandım sadece yatarken balsız içtim çok faydasını gördüm. Tabi yanında diyette vardı bu süre zarfında 4 kilo verdim. Faydası var ama tadı çok kötüüüü...ama kullanmak zorundayım kullanıyorum.

srtseda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bi ara bende aynısını yaptım ama mide rhatsızlığı olan kullanmasn diye duydum umursamadam ama bir müddetten sonra cidden midem yanmaya basladı bıraktım :)) ama abarttım sanırım ben sirke miktarını hehe

ladyrosy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
53
sirkenin asit oranının %5'ten az olması gerekiyomuş buna dikkat etmek çok önemli...

fafatuka1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende yaklasık 20 gundur falan yapıyorum 4.5 kılo verdım ıse yardıgını sanıyorum.aksatmamak cok onemlı bence sabah aksam uyguluyorum..

dilarayilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlarr dikkat edin aldığınız elma sirkelerinin asitsiz olması gerekiyor organik olursa işe yararmış öyle dedi doktor..alırken organik ürün satılan yerden alın içinde sadece içerik olarak incelediğinizde birtek elmasirkesinin yanında su yazar..yanii içtiğinizde boğazınızı yakmaması gerekiyormuş.bende bugün aldım yarın sabah başlıycam allahın izniyle:KK66:

a_happy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende bi süre içmeyi denedim ama tadı ve kokusu çok kötü :KK43: onun yerine beşi biyerde çayı içiyorum ve çok memnunum tavsiye ederim.

Yukarı Alt