Eltim canımı sıkıyor artık!!!

izm3506

Baby loading...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
812
298
Bayanlar eltimgil kaynanamgil ankaradalar . eşimin mesleği geregi başka bi şehirdeyiz. Kaynim ve eltim devlette yüksek bi yerde calisiyorlar. Sorun şu ben eltimi sürekli ariyorum büyüğüm dur diye mesaj atiyorum. Ankaraya gidince bizle ilgileniyolar evine çağırıyorlar artik yalandanmi bilmiyorum. Evimize geri gelince arayip sorma yok. 4 5 ay izne çıkamıyoruz. Bi kere napiyosunuz diyen olmuyorz hep ben ariyorum. Cenazesi oldu onu aradik onlar bizim cenazemiz olduğunda veya araba aldık bisey aldik hayirli olsun demeye bile aramiyolar. Kaynanama söylüyorum. Bide arkamdam diyomuski beni aramiyolar çok üzülüyorum. Kayinbabama söylemek istemiyorim çok sinirli biri sizce napmaliyim. Haksizmiyim????

tuce_tuce

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
16.698
22.524
Eee aradı sordun onlar seni arayıp sormadılar filan . Buradaki çözüm çok kolay ve net . Arayıp sormayacaksın kendini çekeceksin doğal olarak sorun otomatik ortadan kalkacak zor birşey değil ki

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-12-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 24 gün kaldı.

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

izm3506

Baby loading...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
812
298
Niye illa arıyorsun?
Yakın olmak zorunda mısın?
Araba hadi neyse de cenazede de bi arayıp başın sağolsun diyemiyorsa yere batsın öyle elti sevgisi yani.
Buna rağmen hala araman kaynanana konuyu açman falan, sende tuhafsın hakkaten.
Ben eşime laf söyletmek istemiyorum. En azindan konu ortaya çıkarsa ben aradim demeye yüzüm olsun. Küçüklüğümu biliyorum iste. Ama madem soğuk olmak istiyo ankaraya gidince canimli cicimle kaynanamgilse gidince ses yok ne bu şimdi

izm3506

Baby loading...
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
812
298
Eee aradı sordun onlar seni arayıp sormadılar filan . Buradaki çözüm çok kolay ve net . Arayıp sormayacaksın kendini çekeceksin doğal olarak sorun otomatik ortadan kalkacak zor birşey değil ki
Bende aramiyorum artik canim. Ama ankaraya gidince sanki sürekli görüşüyomusuz gibi samimi iki yüzlü olmasi zoruma gidiyo

Canetti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.077
4.584
Etlini illa arayacaksan eşinin yanında ara. Aramadı demesin. Ama ben olsam hiç aramam.

Yukarı Alt