Embriyolarınızı gördünüz mü

Saralebis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
43
12
44
Arkadaşlar lütfen bir yorum yapın embriyolarınızı gördünüz mü ..bu merkezler ne kadar şeffaf ve dürüst ne derlerse inanıyoruz ama beni şüpheye düşüren çok şey var çok mağdurum ben 2 keree opu yapılıp 7 tane 5.güne giden embriyon olmasına rağmen 6.güne bırakmışlar unuttuklarını da itiraf etmiyor lar

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
4.173
4.893
Gördüm resmini de verdiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 20 gün kaldı.

Bebeğinizin bağırsaklarında önemli miktarda mekonyum denilen ilk dışkı birikti. Koyu yeşil renkteki mekonyum içinde, bebeğin karaciğeri, pankreası ve safra kesesinin ürettiği artıklar bulunur. Bebeğinizin boyu yaklaşık 34-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2600-3000 gr. aralığında. Genişleme ve açılmayı takip etmek için vajinal muayene mutlaka yapılmaldır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.852
7.688
27
6. Gün embriyosu olması daha güzel bende gördüm emriyolarimi ve kızım 6. Gün embriyosu neden dert ettiniz siz gormediniz mi

Saralebis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
43
12
44
Görmedim paylaşmıyoruz dediler ama resmini transfer öncesi isteyeceğim beni üzen şey 7 tane vardı pgt ye gidecektik 5.gün blastokist olmadı diyip yarını bekleyec ğiz dediler 6.gün de de sadece 1 tane kaldı üzüldüğüm şey o sadece 1 tane kalması ve ben 2 kez opu oldum havuz yapıldı eğer bu da tutmazsa diye endişem tekrar tedavi i süreci yıllardır yoruldum

pissa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2012
1.166
511
Bende görmedim görmem gerektiğini de bilmiyordum. Sadece trabsfer ederken gösterdi ultrasonla nasıl bıraktığjnı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-05-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 201 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak parmaklarında yumuşak tırnaklar gelişmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin tırnakları, tırnak yatağında büyümeye başlayacak. Kadınların %90 nında gebelik boyunca çatlaklar meydana gelecektir. Eğer cildiniz yumuşaksa ve kilo alma sürecinizi düzenli ve azar azar olacak şekilde ayarlayabilirseniz, çatlatların oluşum şansını azaltabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.188
6.395
Bazı embriyolar 5. Gün iyi gelişmiyor 6. Günde şansını deniyor embriyolog neden unutsun ki canım 😳 bende sadece transfer zamanı gördüm ekranda

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.852
7.688
27
Benim kızımda 6. Gün embriyosu ve 24 taneden son 2 kalandi :dua: