Emir Sultan - Hüseyin Algül

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
öncelikle selam arkadaşlar size emir sultan adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim ilgilenenlere,emir sultan peygamber efendimizin soyundan olup kabiri bursada bulunmaktadır,okuyunca hemen kendimi onun kabrinde buldum tavsiye ederim,okumadan öncede giderdim ama okuyunca çok etkilendim ve bursada bulunan arkadaşlar biz daha şanslıyız bir an önce sizde okuyun ve ziyaret edin..

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
arkadaşlar inan çok üzüldüm konuyu kaç kişi bakmış ama cevap yazan ilgilenen olmamamış çok degerli bir konuydu tabi herkesen kendi tercihi herkeze mutlu günler........:1no2:

hira_nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım kitabını okumadım ama filmini izledim...kabrinin bursada olduğunu bilmiyordum...yolum düşer inşallah birgün ziyaret ederim...

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım kitabını okumadım ama filmini izledim...kabrinin bursada olduğunu bilmiyordum...yolum düşer inşallah birgün ziyaret ederim...
canım ilgine saol bursaya yolun düştügünde bana ulaş özel msn den ben seni gezdireyim....bursa bir nevi evliyalar şehri........

hira_nur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
teşekkür ederim ama sende istanbula gel burada da ziyaret edilecek o kadar çok yer varki...

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
hiranur-cum ah biliyom istanbuldada çok yerler var ordada en çok eyüp sultana gitmeyi istiyom inşallah birgün bir yerlerde görüşürüz ........

P

pusu

Ziyaretçi
gülbeyza abla.. ben bursa yı o kadar merak ediyorum ki hatta sözlümle yerleşmeyi düşündüğümüz şehirler arasında bursa da var.. kitabın yazarını söyleyebilirmisin?

gxuxlbeyza

benim güzel ailem
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
gülbeyza abla.. ben bursa yı o kadar merak ediyorum ki hatta sözlümle yerleşmeyi düşündüğümüz şehirler arasında bursa da var.. kitabın yazarını söyleyebilirmisin?
öncelikle merhaba canım ve inşallah dilegin gerçekleşir bursaya yerleşirsiniz,bursamız hem tarihiyle evliyalar şehri ayrıca iş açısından da potansiyeli çok olanbir şehir,emir sultan hazretlerinin canım hangi yayın yayın evine sorarsan sana bir kitap göstecektirler tercih senin kısa olanda var uzun olanda var negüzel ilgilenmem çok sevindim,hepimiz onların hayatlarını örnek alsak ah ahiretimiz harika olur neyse kitabı alınca okudugunda bana yaz bitanem :1hug:

Yukarı Alt