emziren anneler ve göğüsler

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Selam kızlar ya benim bir problemim var sanırım tüm emziren annelerin problemi bu açık renkli bir şey üstüme giyemiyorum göğüs uçlarım belli oluyor hep koyu renkli şeyler giymek durumundayım katkılı emzirme sütyenleri de yok zaten olsa da takamam sanırım zaten büyükler iyice büyük görünürler hep siyah t-sirtler bakıyorum kendime siz neler yapıyorsunuz kızlar

megilara

onelife,onesoul,onelove..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
ben zaten göğüs pedi olmadan gezemiorum
sürekli musluk gibi akıyor
chicco göğüs pedi kullanıyorum uçları falan belli olmuyor

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
306
meraba canım ben emzirme südyeni takıyorum benim de uçları biraz büyğk ama belli olmuyo eğer senin çok oluyosa göğüs petleri oluyo onlardanalabilirsin

floras79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
evet ya benım de cok bellı oluyor ucları.emzırme sutyenı gıyersem mecbur pet kullanmak zorunda kalıyorum,ama hıc hoslanmıyorum ondan da,yuvarlak yuvarlak bellı oluyor bıraz onlarda gıysının altından.sungerlı sutyen gıyınce ıyı oluyor ama o zaman da emzırırken hıc rahat degıl,hem anne hem bebek ıcın zor oluyor

Suko

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Teşekkürler kızlar cevaplarınıza sanırım hemen hemen tüm emziren annelerin sorunu bu göğüs petleri belli oluyor t.shirtlerden bol t-shirt ve siyah bodyler giymeye devam

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
göğüs pedi kullanıyorum ben.kullanmasam t-shirtüm mahvoluyor.hem göğüs pedi uçları belli etmiyor.

S

sherry456

Ziyaretçi
gögüs pedi uçları belli etmiyor ama kendisi belli oluyor bu defa yuvarlak yuvarlaksırnaşık şey.

koalayim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ah sormayın ya
beyaz tshort giyemeyi özledim ben de...
ped kullanıyorum yuvarla yuvarlak ben burdayım diye bağırıyorlar:KK43:

ebru_1907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
gögüs pedı bana alerjı yaptı oglumun agız mendıllerınden koyuyorum senlı tshırt gıyınce pek bellı olmuyor birde gögüs uclarım fazla büyük degıl acık renk ve ınce gıymeyınce bellı olmuyor neyse kıs gelıyor rahatlarız

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Benimde gögüs uçlarımın pek olmamasına rağmen yinede düz bir badi giyince uçları belli oluyo.Gögüs pedi kullanıyorum ama nafile.tabi südyenlerde penye olunca uçlarını kamufle etmek zor sırnaşık şey.Eskiden olsa süngerli destekli südyenler giyince sorun olmuyordu.

Yukarı Alt