Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Vanilya Bitter

Akrep Kadını 🦂
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
1.395
1.399
Yurt dışından saf domuz yağı getirtebilirsiniz yada birinden muhakkak rica edebilirsiniz başka alternatif yoksa kullanılmasında zarar yoktur sanırım ama net bilmiyorum. Bu arada domuz yağı şeker hastalarının ellerindeki ayaklarındaki yaraları bile geçiriyor hemşire tanıdığım var o bir hastaya bir sürü ilaç verilmiş geçmemiş onu tavsiye ettiklerini duymuş adam kullanmış ve iz bile minimumda kalmış. Kullansanız bile iyice yıkamadan emzirmezsiniz size faydalı olacağına inanıyorum yanıklara da kullanılıyor ve minimum iz kalıyor

Mihmandar_34

Kadın, anne, eş, evlat, kardeş, dost
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
4.248
2.788
Geçen yıl bacağım kaynar suda yandı. Lazer epilasyona gittiğimde bakım uzmanı gördü ve domuz yagindan üretilen bir krem verdi. Iz kalmayacak dedi, ki geçecek gibi değildi.
Ama geçti kısa sürede toparladı.
Kokusunda bisey yok ama benimki direkt yağ değil tabi krem haline getirilmiş.
Işe yaradi bende. Bilmenizi istedim.

Vanilya Bitter

Akrep Kadını 🦂
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2014
1.395
1.399
Geçen yıl bacağım kaynar suda yandı. Lazer epilasyona gittiğimde bakım uzmanı gördü ve domuz yagindan üretilen bir krem verdi. Iz kalmayacak dedi, ki geçecek gibi değildi.
Ama geçti kısa sürede toparladı.
Kokusunda bisey yok ama benimki direkt yağ değil tabi krem haline getirilmiş.
Işe yaradi bende. Bilmenizi istedim.
Direk yağ olanları yurt dışında satıyorlar bembeyaz ve düz sucuk gibi şekil veriyorlar etkileri gerçekten çok iyi bende çok araştırmıştım tanıdığım dedikten sonra direk kendisi daha da hızlı geçiriyor hafif eritilip sürülüyormuş

Yukarı Alt