• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.541
1.434
Canım bu tür sorunlar için gümüş emzirme kapakları var ve cevremde bir çok kişi kullanıp çok memnun kaldı dene bence çok iyi bir urun

misskokulumm

2 kızım 1 oğlum 🧿🧿🧿
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
4.137
4.286
Baya süre olmuş şimdiye kadar iyileşmeleri gerekirdi. Ben yanlış emzirdiğinizi düşündüm bu nedenle. Sadece meme ucunu verirseniz bebeğin ağzına bu şekilde tahribat olur. Kahverengi bölgeyi tamamen verip meme ucunun bebeğin damağında yapışması lazım. Bu şekilde hem acı olmaz hem de yara vs.olmaz emzirirken.

Diana Bishop

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
1.500
4.627
her türlü yaraya kantoron yagi kullandim ben , burda yazanlar care olsa da kantoron yagini ecza dolabiniza koyun mutlaka, yaniklara , yaralara inanilmaz iyi geliyor , gecmis olsun

ciykinkuybaa

Guru
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
1.553
1.406
Domuz yağı inanilmaz etkili bisey yaralarda...
Ilac sektöründe kullanilamamasinin sebebi raf ömrü 6 ay ve buzdolabinda olmali o yüzden firmalar tercih edemiyor. Fakat eski usul ilac recetelerinde bir cok hastalikta kullaniliyor ben bir kac ay önce babamin kafasindaki egzamasi icin ilac yaptirdim icinde domuz yagi varmiş...
Teyzemin suratina kaynar su döküldü domuz yagiyla tek bir iz bile kalmadi

Chelzy

İkiz oğlan anası
Pro Üye
20 Ocak 2008
13.164
26.003
Tam aradigim baslik ve konu.25 haftalik hamileyim.Ilk hamileligim.Tabi bilmedigimden 1 bucuk ay once falan sag gogus ucum artik hormonlardan heralde buyurken catlamis.Ben normal bir gogus ucu saniyorken deneyimli anne kuzenim ve annem gorunce catlamis dediler.Daha nasilse doguma 10-12 hafta var.Ne yapmaliyim da o zamana kadar iyilessin bu ? Sanki uctan ayrilip et beni gibi oldu minik bir parca :KK43:

Yukarı Alt