1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Emzirme-ememe

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Birmeleks tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : Birmeleks
  1. Birmeleks

Birmeleks Üye Üye

Beğenildi:
    400
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba ben bir sey soracagim benim gogus ucum hic olmadigindan bebegim tutamadi.Dogdugundan beri gogus kalkani yani philipsin yapay ucunu kullaniyoruz.Sutum cok guzel fakat hala uc cikmis degil.Bu kalkan gaz da yapiyor.Onerisi olan var mi.

2. 13 Ağustos 2017
  3. renksizgokkusagi

renksizgokkusagi Sadece♥️ANNE Üye

Beğenildi:
    1.612
    Ödül Puanları:
    143
    Canım bir önceki konunda bahsetmistim ben kizimda da yni problemi yasadim gogus kalkani bir eziyet hem bebegin agzi memeye degmezse meme duzgun uyarilmaz. Bence memeni tutturmaya calis zor olacak ama tutuyor inan benim kizim bile olmayan nokta kadar ucu tuttuysa sende basarisin eminimm

Birmeleks bunu beğendi.
  4. 14 Ağustos 2017
  5. Birmeleks

Birmeleks Üye Üye

Beğenildi:
    400
    Ödül Puanları:
    18
    Hergun her firsatta ugrasiyoruz bakalim cidden gogus kalkani bir eziyet burdan baslamayanlara uyari olsn cok zor oluyo kalkan cikiyor gaz yapiyor hic hijyenik de degil ve cok zor sut daha az geliyor.