Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizzzz

Ş

şeker kız kendi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: şeker kız kendi
Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizi alalım şeker annişler.

Benim bir tek sütyenim eksik :teytey:

Ama nasıl birşey alacağıma karar veremedim.
Şimdi en çok okuduğum şeyler arasında, destek için tel koyuyorlar ya, ay gelmedi adı aklıma...ondan olmayacak...

Boyutunu merak ediyorum, doğumdan sonra süt de gelince kaç beben büyüyebiliyor sütyen ölçüsü?? Gözlemleriniz ne?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben aldım cok kullanışlı ve rahat canım boyutuda 1 beden büyük al derim..

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bence teninkini al gayet güzel bi beden büyüğünü al bencede

kardelenn35

bebeğim iyiki doğdun ...
Pro Üye
Emoji Skoru
0
bende aldm canm 2 tane aldm ben bri 85 biri 90 doğm da sanrm daha da bycekler süt dolcak ya:) com markalı aldm ben ....

Biricik

üç böcek bir çiçek
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bende çok memnunum emzirme sütyeninden.üstelik pratik oluyor. bir de benim tavsiyem göğüs pedi de al. ben atlamıştım ve çok ihtiyacım olmuştu. gamyoncuiremsu

asiyansari

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende iki tane aldım.ama hem pahalı hemde kullanımında diğer normal desteksiz sütyenlerden bir farkı yok inan.sadece çıtçıtıyla göğüs ucundan açılan bir yeri var.ama ben hiç kullanmıyorum.normal şekilde sütyenin hepsini sıyırıyorum.ilk zamanlarda özellikle bebek ağlarken çıtçıt aç kapa gibi şeylerle uğraşmaya vakit olmuyor.şimdiki tecrübem olsa normal sütyen alırdım.ama göğüs pedi lazım.özellikle dışarı çıkarken..yani verdiğim paraya acıyorum..

Begum84

KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben mothercare in emzirme sütyenini aldım. sana tavsiyem kesinlikle alman çünkü normal sütyenle olmuyor bence... Mothercare den çok memnun kaldım.Eğer anadolu yakasına geçiyorsan mothercare in outlet mağazası var kozyatağında. ordan uygun fiyata alabilirsin. önce iki tane al birini giyer birini yıkarsın ve 1 beden büyük al. daha sonra göğüsler küçülüyor zaten ozaman daha ufak beden alırsın.

inciboncuk

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
ben alma derim ben de özenip almıştım hiç kullanışlı değil ayrıca ben mememi komple açıyorum emzirirken bebeğim dokunuyor emerken bu sutyenlerde sadece göğüs ucun açıkta kalıyor gerisi kapalı çok sinir bişey yani anlayacağın

talu

bal böceği :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım ben aldım cok da memnunum cunkı dısarda yada bı yere gıttıgınde ole gogsunun tamamını cıkaramıyosun en azından ben cıkaramıyorum ,cok buyuk rahatlık tavsıye ederım ,1 beden buyuk alman yeterlı tatlım

zullall

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
502
ben de hamileliğimin son haftasında aldım. kesinlikle gerekli birşey.
hamilelikte kullandığın bedenin göğüs kupu bir beden büyük olanı işini görür. sırt kısmı değişmeyecek.
ben marks&spencer dan aldım. bir pakette iki tane oluyor. be çok araştırmıştım. birini yıkar diğerini giyersin. diğer emzirme sütyenleri gibi sadece ucu açıkta bırakmıyo, yukarıdan komple açılıyor, bebeğin tene teması çok önemli, madem araştırıyosun bu konuyu atlama bence. yine askıları kalın olan sütyen buluran göğüs ağırlığı sırta çok binmez. benimkiler normal, ağırlık yapıyor malesef. bunun dışında ben memnunum.

Yukarı Alt